Keystone logo

5 Verslo administravimo doktorantūra Programos į Ekonomikos studijos Finansai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Verslo administravimo doktorantūra
  • Ekonomikos studijos
  • Finansai
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Verslo administravimo doktorantūra Programos į Ekonomikos studijos Finansai

DBA (daktaro Verslo administravimas) yra pažangi studijas, kad yra atvira absolventų magistro programos, kurie gali įrodyti tam tikrą profesionalumo lygį toje srityje, tyrimas. Daugeliu atvejų, būsimieji studentai turi turėti keletą metų "profesinę patirtį, norint gauti priėmimo į programą.

Kas yra finansų DBA? Ši programa yra paprastai skirtas tiems verslininkams, kurie gali pridėti patirties savo akademine. Stojantieji į programą, dažnai ieško profesinio tobulėjimo galimybes ir prieigą prie vykdomųjų lyderio pozicijas. Specializacijos sritys apima taikomų apskaitos metodų ar verslumo tyrimą. Programos, kurių pagrindinis tikslas finansavimo parengti studentus pasipriešinti finansinius sunkumus su pažangių koncepcijų ir priemonių kūrimas.

Yra daug privalumų, siekiant Išplėstinė laipsnis panašaus į Finansų DBA. Absolventai pasinaudoti prieiga prie pelningiausių ir įtakingiausių karjeros galimybes. Doktorantūros laipsnių taip pat gali atverti duris į darbo galimybių pasauliniu mastu. Išplėstinė laipsnis pozicijos absolventų daryti įtaką kitiems savo srityje.

&nbsp

Išlaidos, susijusios su dalyvavimu daktaro programos skirtis nuo mokyklos į mokyklą. Kaip kiekviena mokykla administruoja savo programą būsimieji studentai turėtų kreiptis į atskirų mokyklų gauti konkrečios informacijos apie mokslą ir susijusių mokesčių.

DBA programa rengia absolventus sėkmės vadovaujančias pareigas plečiant žinias ir pagerinti susipažinimą su tiesioginių visuotinių verslo taikomąsias programas.Absolventai gali rasti, įsidarbinimo galimybes su verslo ir finansų institucijų, vyriausybės ir privačių agentūrų, konsultacinių firmų ir akademinių institucijų. Absolventai yra pajėgios atlikti sudėtingus finansinius projektus ir dirbdami finansų rinkose.

&nbsp

Studentai, kurie domisi dalyvaujantis finansų programos DBA turi įrodyti tam tikrą sėkmę savo srityje. Kad įgytų teisę gauti daktaro programą, pareiškėjai turi turėti magistro laipsnį ir ryžtą laimėti. Norėdami pradėti, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.