Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 45 Verslo administravimo doktorantūros  (Verslo administravimo doktorantūra) Programos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

45 Verslo administravimo doktorantūra Programos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

overview

Verslo administravimo, arba DBA, daktaras yra visų pirma mokslinius tyrimus orientuotos studijų programa skirta aukštos kvalifikacijos ir patyrusių verslo specialistams. DBA kandidatai dažnai domisi ir siekti lyderystės ar vykdomosios valdžios pozicijas savo srityje, arba tampa universiteto profesorių verslo. Universitetai ir verslo mokyklų JAV siūlo DBA studijų programų, kartais ne visą darbo dieną ar visu etatu.

MBA, magistro yra su verslu susijusi akademinės disciplinos ar panašią meistras 's laipsnis yra paprastai už DBA sąlyga, jeigu nenurodyta kitaip pagal priėmimo skyrius universitete ar verslo mokykloje JAV. DBA kandidatai universitetų ir verslo mokyklų JAV taikyti savo žinias verslo teorijos, vadovavimo įgūdžių, strateginio sprendimų priėmimo ir gebėjimą valdyti, kaip kurti savo mokslinių tyrimų temą ir pradėti dirbti su savo disertaciją.Verslo administravimo temomis, pavyzdžiui, globalizacijos, įmonių socialinę atsakomybę, etiką, vadovavimo, tiekimo grandinės valdymo, socialinio poveikio valdymo, verslumo, tarptautinio verslo, finansų ir kitais klausimais gali tapti už DBA kandidato 's mokslinių tyrimų tema, pagrindas.

Galite paskaityti daugiau apie galimybes stoti į DBA programos JAV paspaudę ant žemiau esančių nuorodų. Jūs galite lengvai gauti daugiau informacijos tiesiogiai iš JAV universitetų, čia.

read_more

filters

  • Verslo administravimo doktorantūra
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
fields_of_study
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Energetikos studijos Gamtos mokslai
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format