Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 11 Verslo administravimo doktorantūros  (Verslo administravimo doktorantūra) Programos į Prancūzija 2023

11 Verslo administravimo doktorantūra Programos į Prancūzija 2023

Apžvalga

Siekiama sukurti analitinį, mokslinių tyrimų ir mokymo įgūdžių patyrusių specialistų su ankstesniais po diplomus, daktaras verslo administravimo (DBA) laipsniai yra idealiai tinka kandidatų, kurie siekia vadovaujančias pareigas ar noro mokyti ne universitetinio lygio. Universitetų ir verslo mokyklų Prancūzijoje siekti, kad DBA programos prieinamos daugeliui kandidatų siūlo galimybę užbaigti DBA visą darbo dieną arba internete.

Stojantieji į DBA programas universitetų ir verslo mokyklų Prancūzijoje jau turi sėkmingai baigė MBA, magistro arba panašios verslu susijusių meistras 's laipsnį, jeigu nenurodyta kitaip nustato priėmimo skyrių. Kaip dalis DBA programos universitete ar verslo mokykloje Prancūzijoje, kandidatai turės užbaigti mokslinių tyrimų projektą, išlaidų trejų iki ketverių metų arba ilgiau, šioje disertacijoje.DBA disertacijos tematiką, kurie buvo populiarus tarp kandidatų Prancūzijoje apima globalizaciją, įmonių socialinė atsakomybė, etika, tarptautiniai finansai, verslumo, vadovavimo ir kt. Baigus DBA mokslinių tyrimų projektą, darbas turi būti ir apginta prieš tuo Prancūzijoje universitete skydelyje.

Slinkite žemyn norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip galite kreiptis dėl į akredituotą universitetą ar verslo mokykloje Prancūzijoje DBA.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Verslo administravimo doktorantūra
  • Prancūzija
Studijų sritys
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos Ekonomikos studijos Energetikos studijos Gamtos mokslai
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas