Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 34 Verslo administravimo doktorantūros (Verslo administravimo doktorantūra) Programos į Santykiai su klientais į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

34 Verslo administravimo doktorantūra Programos į Santykiai su klientais į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

overview

Verslo administravimas susijęs su veikla, kuri turi būti užbaigti, kad būtų išlaikytas tam tikrą standartą operacijų organizacijoje. Studijuojantys šį lauką galima sužinoti apie valdymo, sprendimų priėmimo, finansų, marketingo ir produktyvumą.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Verslo administravimo doktorantūros studijos yra skirtos tiems, kas siekia akademinės karjeros aukštumų arba planuoja atidaryti savo konsultacinę įmonę. Šio tipo studijos, kurios yra ypatingai vertinamos ne tik akademiniame, bet ir verslo pasaulyje reikalauja itin daug pastangų ir laiko ir yra paremtos moksliniu savarankišku darbu - disertacija. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos tokios disciplinos kaip verslo teorija, mokslinio tyrimų dizainas bei profesinis tobulėjimas ir vystymasis.

read_more

filters

 • Verslo administravimo doktorantūra
 • Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Verslas
 • Santykiai su klientais
fields_of_study
 • Verslas (34)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format