Keystone logo

29 Verslo administravimo doktorantūra Programos į Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Verslo administravimo doktorantūra
  • Jungtinė Karalystė
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (3)
  • Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Bendrosios studijos (0)Dizaino studijos (0)
  • Ekonomikos studijos (6)
  • Energetikos studijos (1)
  • Gamtos mokslai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Verslo administravimo doktorantūra Programos į Jungtinė Karalystė

Verslo administravimo (DBA) gydytojo yra Capstone podiplominių pasiekimas asmenims, siekiantiems vykdyti vadovavimo ar vykdomosios valdžios funkcijas įmonėje. Administratorius taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie domisi mokymo prie universitetinio lygio, nes tai yra terminalas laipsnis ir todėl turinčiu teisę už kadencijos profesoriaus kandidatą. Universitetuose ir verslo mokyklų Didžiojoje Britanijoje, DBA programos plėtoti analitinius, mokslinius tyrimus švietimo galimybes atliekant mokslinius tyrimus ir seminarus per trejus-penkerius metus.

Kandidatai, pateikę paraišką DBA programas universitetuose Didžiojoje Britanijoje, jau turi turėti MBA, magistro arba panašios magistro laipsnį verslo susijusioje srityje. Siekdama padaryti DBA laipsnių prieinama su darbo specialistams, taip pat visą darbo dieną studentams, universitetų ir verslo mokyklų Didžiojoje Britanijoje pasiūlyti DBA programos studijų dieninių ar neakivaizdinių tvarkaraščius.Jie taip pat pasinaudoti labiausiai up-to-data el. technologijos pasiūlyti internete DBA programas kandidatų Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje. Vienas iš pagrindinių dalis DBA programos disertacijos ar darbas. Šis nepriklausomas mokslinių tyrimų projektas gali tirti konkretų teorinis klausimas Darbas su verslo srityje arba ji gali išnagrinėti susijusius verslo praktikos atvejo tyrimas.

Pereikite skaityti daugiau apie DBA programas universitetuose Didžiojoje Britanijoje, šiandien!