Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Verslo administravimo doktorantūros  (Verslo administravimo doktorantūra) Programos į Vokietija 2023

1 Verslo administravimo doktorantūra Programos į Vokietija 2023

Apžvalga

Skirtas patyrusiems verslo profesionalų prieš po diplomus, daktaras verslo administravimo (DBA) programas parengti analizės, mokslinių tyrimų ir švietimo įgūdžius kandidatus. DBA laipsnių iš universitetų ir verslo mokyklų Vokietijoje yra ypač naudinga kandidatams, kurie nori iš anksto į vadovavimo ar vykdomosios vaidmenį per savo įmonę, arba tiems, kurie nori dėstyti universitete.

Atlikti arba kaip dieninių ar neakivaizdinių įsipareigojimą, DBA studijų programos yra sudėtinga, griežta ir reikalauti aukšto lygio nepriklausomų motyvacija. Nuo trijų iki ketverių metų darbo su DBA tyrinėjimų iš Vokietijos universitete rezultatas bus mokslinių tyrimų pagrindu disertacija, arba darbas, kuris kandidatas privalo ginti prieš ne verslo mokykloje skydelyje.DBA tyrimai taip pat kartais imamasi kandidato 'ai dabartinis įmonės, siekiant spręsti konkrečius, aktualias temas ir klausimus šia veikla. Kiti daugiau teoriniai DBA disertacijos tematiką pasirinkti kandidatai universitetuose Vokietijoje gali kreiptis į susijusius temomis, pavyzdžiui, lyderystės, verslumo, įmonių socialinės atsakomybės, globalizacija, socialinio poveikio valdymo, tarptautinių finansų ir kt.

Norėdami daugiau sužinoti apie galimybę pasiekti DBA universitete ar verslo mokykloje Vokietijoje, slinkite žemyn ir spustelėkite, jei norite skaityti daugiau, žemiau.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Verslo administravimo doktorantūra
  • Vokietija
Studijų sritys
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos Ekonomikos studijos Energetikos studijos Gamtos mokslai
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys