Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 33 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Šveicarija 2023

33 Doktorantūra Programos į Šveicarija 2023

Apžvalga

Šveicarija siūlo pirmojo kurso mokymo galimybes kandidatams pursing daktaro laipsnių. Šveicarija yra technologija, kuri yra pasaulio lyderių mokslo ir inžinerijos srityje, švietimo ir mokslinių tyrimų institutai. Šveicarija taip pat namo, kuriame kandidatų yra intelektualiai skatina gražūs peizažai ir inovatyvią aplinką.

Yra keletas įvairiose srityse, kad Šveicarijoje doktorantūros studijų galime pasiūlyti. Aukščiausios klasės švietimo ir mokslinių tyrimų institucijų yra patraukli tarptautinių kandidatai, taip pat kandidatų iš Europos. Kandidatai, siekia Šveicarijoje daktaro laipsnį, taip pat darbdavių mokamos, nes jie atlieka mokslinius tyrimus ir siekti jų laipsnį. Kandidatai darbo link jų doktorantūros studijas Šveicarijoje tikimasi užbaigti mokslinių tyrimų disertacijos ar disertaciją, kuri suteikia labai prisidėti prie savo studijų srityje.

Apsvarstyti Šveicarijoje daktaro laipsnį, kaip jūs ieškote švietimo įstaigą, kad tiks jūsų poreikius. Per variantų Pažvelkite žemiau ir jūs galite rasti Šveicarijoje mokslų, kad jums buvo laukia!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Šveicarija
Studijų sritys
  • Administravimo studijos
  • Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Energetikos studijos Gamtos mokslai
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas