Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 21 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Švietimo lyderystės studijos 2023/2024

21 Doktorantūra Programos į Švietimo lyderystės studijos 2023/2024

Apžvalga

Filosofijos daktaras ar daktaro laipsnis yra suteiktas studentams, kurie atliko originalius tyrimus ir paskelbė savo išvadas disertacijoje. Tai dažniausiai yra didžiausias akademinis pasiekimas, prieinamas studentams ir dažnai uždirbamas po bakalauro ir magistro laipsnių.

Kas yra edukologijos lyderystės doktorantas? Švietimo lyderystė susijusi su socialinėmis, organizacinėmis, hierarchinėmis ir politinėmis lyderių struktūromis mokyklose. Doktorantūros programa šioje srityje suteikia studentams galimybę išnagrinėti švietimo lyderio problemas ir atlikti tyrimus, kad būtų galima padaryti išvadas. Studentai galėtų įgyti daug patirties vadovaudamiesi šia lyderių pozicija vykdoma viešajai politikai, tokiose pozicijose dalyvaujančiai etikai ir ugdymo lyderystės įvairovės didinimo metodams.

Kai studentas uždirbo daktaro laipsnį šioje srityje, jie dažnai įgijo lyderystės įgūdžių, kurie perkelti į kitas sritis, įskaitant būsimą karjerą ir kitas įmones. Jie taip pat gali plėtoti atsakomybę už didelius projektus, kurie yra tinkami įgūdžiai. Gebėjimas kritiškai mąstyti apie mokslinius tyrimus taip pat yra svarbus įgūdis, kurį gali ugdyti doktorantūros programos.

Įvairiuose universitetuose yra įvairių stipendijų ir kainų taškų. Susisiekite tiesiogiai su mokykla, kad gautumėte išsamią informaciją.

Vienas iš labiausiai paplitusių karjeros būdų, kuriuos ugdo lyderystės gydytojai siekia, yra mokyklos administracija, įskaitant principus, dekanus ar superintendentus. Be lyderystės, jie gali pasirinkti tapti specialiųjų ugdymo programų direktoriais, profesinio tobulinimo koordinatoriais ar kitais departamentų vadovais. Jie taip pat gali nuspręsti likti vidurinėje mokykloje ir tapti švietimo profesoriais. Universitete yra kitų pareigų, kurios gali būti prieinamos tokiu laipsniu, įskaitant mokslinių tyrimų plėtros specialistą, švietimo programos fakulteto pirmininką arba mokymo ir mokymosi direktorę.

Švietimo lyderystės doktorantūros programos gali būti prieinamos artimoje mokykloje ar patogioje internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Pedagogika
  • Švietimo lyderystės studijos
Studijų sritys
  • Pedagogika (21)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas