Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 21 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Žemės ūkio mokslai 2023

21 Doktorantūra Programos į Žemės ūkio mokslai 2023

overview

PhD, ar filosofijos daktaras laipsnį, yra plačiai vertinama kaip viena iš labiausiai pažangių laipsnių turimų moderniausiame universitete. Tai daktaro laipsnis siekiama tūkstančių doktorantams kasmet ir paprastai trunka nuo šešių iki aštuonių metų užbaigti. Doktorantūros gali būti pasiūlyta daug įvairių dalykų, pavyzdžiui, žemės ūkio ir ūkininkavimo.

Bet ką yra žemės ūkio mokslų daktaras? Šis laipsnis yra susijęs su naminių augalų ir gyvūnų, ir kaip jie iškėlė generuoti vartojimo produktai tyrimą. Ši tema gali apimti apie biologinius procesus, geologija ir gruntų tyrimo duomenimis, žemės ūkio istoriją, ir ūkininkavimo technologijas. Doktorantai dažnai pasirinkti konkrečią fokusavimo sritį, pavyzdžiui, konkrečių augalų, pieno ir paukščių, smulkiosios žemės ūkio, žemės ūkio ekonomika, genetinės modifikacijos, arba būsimos plėtros. Studentai gali būti reikalaujama užbaigti disertaciją ar mokslinių tyrimų projektą, siekiant užbaigti savo daktaro.

Studentai, kurie uždirba daktaro laipsnį uždirbti teisę būti sprendžiamas kaip "gydytojas" ir gali rasti, kad iš naujų pažangių karjeros galimybių skaičius atverti. Apskritai, tie, su daktaro laipsnį gali turėti aukštąjį uždirbti galios nei tie, be laipsnių ar žemesnio užėmė tie. Be to, žinios pasiekti studijų metu bus labai vertinga studentams savo ateities karjerą, kaip bus kitais įgūdžių, kaip antai kritinis mąstymas, mokslinių tyrimų gebėjimai, ir akademinės raštu.

Iš uždirba daktaro kaina svyruoja nuo mokyklos į mokyklą ir programą programą. Labai svarbu, kad studentai padaryti savo mokslinių tyrimų prieš įtraukiant, kad jie galėtų nustatyti, finansinį suderinamumą.

A karjeros skaičius gali būti vykdoma su į žemės ūkio mokslų daktaras. Studentai gali gauti darbo vietas žemės ūkio pačios pramonės, padėti įmonėms augti augalus ir gaminti vartojimo produktai. Jie gali dirbti maisto paslaugų pramonė arba vyriausybės reguliavimo agentūra.Studentai su daktaro dažnai taip pat pasirinkti likti akademinės, mokymo universitetų studentams ir studijuoti savo temą.

Gauti į doktorantūros keliu šiandien. Mokyklos visame pasaulyje siūlo doktorantūros programas ir daugelis internetinių klasės galimybes tiems, kurie reikalauja juos. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

read_more

filters

  • Doktorantūra
  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Žemės ūkio mokslai
fields_of_study
  • Gyvosios gamtos mokslai (21)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format