Keystone logo

Filtrai

 • Doktorantūra
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
 • Žurnalistika
Studijų sritys
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  6 Doktorantūra Programos į Žurnalistika 2024

   Doktorantūra Programos į Žurnalistika

   Aukščiausias laipsnis, kuris gali būti uždirbtas yra mokslų daktaras arba daktaras. Tai intensyvus mokslinių tyrimų programa ir skirta tiems, kurie yra įsipareigoję pratęstas moksliniai tyrimai.

   Kas yra žurnalistikos mokslų daktaras? Daktaro programa žurnalistikos leidžia mokiniams sutelkti dėmesį į mokslinių tyrimų ir akademinės pusės srityje. Studentai paprastai pasirinkti konkrečią sritį, per lauką studijuoti, pavyzdžiui, istorijos, etikos, teisės, sociologijos ar ryšių. Dauguma programų apima mokslinius tyrimus ir metodika kursinių, kad turi būti užpildyta, kaip antai kokybiniais metodais. Programos taip pat gali apimti kursus teorijos ir istorijos, nepriklausomai nuo fokusavimo zonoje. Programos pabaiga su pažangių mokslinių tyrimų projektą, pavadintą disertacija. Studentai vadovauti savo programas, todėl, kiek laiko tai gali užtrukti baigti mokslų daktaras labai priklauso vidutiniai laikai yra nuo dviejų iki penkių metų.

   Baigę programą, mokiniai turės pažangią žinių žurnalistikos srityje.Jie bus pasirengę tęsti tyrimus, mokyti ar dirbti aukšto lygio pozicijas srityje.

   Į doktorantūros programą išlaidos yra daugiausia vadovaujasi studentas. Todėl, suteikiant tikslią sąmatą yra sunku. Studentai turėtų pasitarti su savo mokyklos finansų katedros.

   Po universiteto baigimo, mokiniai gali patekti į administracines arba mokymo pozicijas. Negana to, karjeros galimybės yra taip pat prieinama strateginių komunikacijų. Absolventai taip pat gali pasirinkti dirbti privačių korporacijų ir žiniasklaidos subjektų. Mokslinių tyrimų ir valdymo įgūdžius išmoko programos gali suteikti galimybę studentams gauti pažangių karjeros pozicijas. Kai absolventai gali pasirinkti tęsti tyrimus savo pasirinktą temą rajone arba pradėti savo verslą.

   Jei norite tobulinti savo žinias ir įgūdžius žurnalistikos srityje, tada žurnalistikos mokslų daktaras gali būti už jus.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.