Keystone logo

49 Doktorantūra Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (49)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos

Doktorantas yra aukštasis laipsnis, norint laikytis bakalauro arba magistro kursų, ir paprastai jis yra aukščiausias išsilavinimas, kurį gali įgyti moksleivis. Doktorantūros programos paprastai reikalauja didelių ir originalių tyrimų studijų srityje, taip pat disertacijos ar baigiamojo darbo pabaigos.

Kas yra žurnalistikos ir masinių komunikacijų doktorantas? Žurnalistikos ir masinių komunikacijų doktorantas yra aukštasis ryšių srities laipsnis. Daugelis programų reikalauja profesionalios žurnalistikos ar žiniasklaidos patirties be bakalauro ir magistro laipsnių ryšių ar susijusioje srityje. Kursai gali apimti tokias temas kaip masinės komunikacijos teorija, masinių komunikacijų tyrimų pagrindai ir masinių komunikacijų tyrimo metodika.

Žurnalistikos ir masinių ryšių doktorantas suteikia absolventams daugybę įgūdžių, vertingų būsimiems darbdaviams, įskaitant stiprius rašytinės ir žodinės komunikacijos įgūdžius. Be to, informacijos rinkimo gebėjimai ir kritinio mąstymo įgūdžiai yra naudingi įvairiose profesijose ir kasdieniame gyvenime.

Bendra doktorantūros studijų kaina gali skirtis. Į išlaidas įtakojantys veiksniai apima mokyklos vietą, studijų trukmę ir programos tipą. Prieš taikydami programų tyrimo išlaidas galite padėti būsimiems studentams, kurie tinkamai tinka.

Žurnalistikos ir masinių ryšių doktorė rengia absolventus už žiniasklaidos ir žurnalistikos švietimo karjerą, tačiau taip pat naudinga daugybėje susijusių sričių. Absolventai gali būti tinkami pozicijoms, pavyzdžiui, komunikacijos direktoriui, spaudos sekretoriui, viešųjų reikalų pareigūnui, žiniasklaidos santykių pareigūnui, reklamos vykdytojui ar mokslinių tyrimų pareigybėms. Papildomi įgūdžiai leidžia absolventams dirbti įvairiose viešojo, ne pelno siekiančio ir privataus sektoriaus profesijose.

Doktorantūros programos yra visos darbo dienos ir ne visą darbo dieną, o daugelyje programų yra galimybė mokytis internetu be asmeniškai. Programos yra prieinamos visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.