Keystone logo

4 Doktorantūra Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Afrikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Socialinių mokslų studijos
  • Vietovių studijos
  • Afrikos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Afrikos studijos

PhD, ar daktaro filosofijos, yra pažengęs tyrimas laipsnis paprastai vijosi meistras 's laipsnį. Daktaras gali reikalauti iki ketverių metų užbaigti. Pasižymi intensyviai teorinius tyrimus pirmaujančių iki daktaro disertacijos, daktaro gali būti bet daug skirtingų dalykų viename.

&nbsp

Kai kurie studentai stebisi, "Kas yra Afrikos studijų daktaras? " Atsakymas yra susijęs su universiteto programa, kuri tiekia aukščiausios fakulteto vadovus, kurie pataria doktorantą. Šie studentai siekti mokslinių tyrimų ir kryptingai tyrimo, susijusio su siūlomo disertacijos tema kursą. Universitetas reikalauja kompetenciją keliomis kalbomis ir tvirtą pareiškimą tikslui į būsimasis gydytojas Afrikos studijas. Dažnai tai daroma kartu su partnerėmis Afrikos institucijoms, jei studentas atlieka tyrimus moko.

&nbsp

A Afrikos studijų doktorantūros išmokos apima išsamią skristi į teorinį ir metodologinį supratimą, taip pat funkcinį taikymą socialinių, ekonominių ir politinių problemų išlikusių žemyne. Studentas siekia žinių tarnybos praktinio įgyvendinimo, paprastai sutelkdama dėmesį į regiono, šalies ar kito geofizinės ir politinės ribos.

&nbsp

Kaina uždirbti į Afrikos studijų daktaro gali labai skirtis priklausomai nuo šalies ir miesto universiteto ir kitų individualių veiksnių. Peržiūrėkite programoje sąrašą aukas ir sužinoti daugiau apie išlaidas tikimasi.

&nbsp

Į karjeros, kad galima tikėtis, su Afrikos studijų doktorantūros gali apimti galimybes su valdžios institucijų ir nevyriausybinių organizacijų, teikiančių pagalbą moksliniams tyrimams ir regione rūšių. Taip pat yra darbo vietų per komercinių ar viešųjų įmonių, kurie vyksta šioje srityje studijavo.Afrikos studijų daktaras yra pažangi studijas su mokymo ir mokslinių tyrimų, kaip sudėtinę darbo.

&nbsp

Kreiptis į Afrikos studijų programos PhD internete, tik nuoroda programos sąrašą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.