Keystone logo

Filtrai

 • Doktorantūra
 • Kalbų studijos
 • Anglų kalba
Studijų sritys
 • Kalbų studijos (10)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

10 Doktorantūra Programos į Anglų kalba 2024

  Doktorantūra Programos į Anglų kalba

  Filosofijos mokslų daktaras yra aukščiausias laipsnis studentas gali uždirbti. Tai gali užtrukti dvi ar daugiau metų uždirbti. Doktorantūros programos grindžiamos moksliniais tyrimais, o ne tradicinės kursinių ir paprastai baigiasi disertacijos.

  Kas yra anglų daktaras? Anglų daktaro programa leidžia studentams atlikti išsamų tyrimą kalbos. Studentai gali turėti galimybę specializuotis konkrečiose tarmių, kaip britų arba amerikiečių. Specializacijos taip pat paprastai siūlomų. Tai gali apimti literatūros, istorijos, žiniasklaida, veikimą arba technologiją. Daugelis programų gali daugiausia dėmesio literatūros ir kaip ji sukūrė, pakeitė ir įtakojo anglų kalbėjimo kultūrą visoje istorijoje. Studentai tikriausiai turės užbaigti išsamų mokslinių tyrimų ar studijų projektą ir pateikti disertaciją baigti programą. Programos ilgiai skiriasi, nes jie paprastai vadovavo studentų ir mokslinių tyrimų suma buvo imtasi.

  Baigę programą, absolventai yra kvalifikuoti kaip anglų kalba ir jo pasirinktos specializacijos sritį ekspertas. Įgūdžiai išmoko programa apima literatūros kritiką, kultūros žinias ir mokslinių tyrimų įgūdžių.

  Dėl programos išlaidos gali skirtis, dėl doktorantūros studijų programų yra labai studentas vadovauja. Mokyklos finansinė departamentas paprastai gali pasiūlyti geriausią išlaidų sąmatą.

  Po doktorantūros programos absolventai gali dirbti įvairiose srityse, nors daugelis pasirinkti eiti į mokymo ar mokslinių tyrimų. Kitos karjeros galimybės apima darbo žurnalistikos, leidybos, vaizduojamojo meno ir teisės. Absolventai taip pat gali dirbti beveik bet kuriame pramonės sektoriuje, dėl valdymo, vadovavimo, rašymo ir bendravimo įgūdžių išmoko daktaro programą. Kitos karjeros galimybės apima filmų kūrėjas, socialinis darbuotojas ar copy.

  Jei norite mokytis ir tyrinėti anglų kalbą, tada galbūt norėsite uždirbti daktaro anglų kalba.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.