Keystone logo

13 Doktorantūra Programos į Aplinkosaugos vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Aplinkos studijos
  • Aplinkosaugos vadyba
Studijų sritys
  • Aplinkos studijos (13)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Aplinkosaugos vadyba

Doktorantas (filosofijos daktaras) yra magistrantūros laipsnis, kurį studentai siekia, kai nori sutelkti dėmesį į mokslinius tyrimus. Ši programa yra prieinama įvairiausiose studijų srityse, todėl šią programą paprastai reikia užbaigti disertaciją ar baigiamąjį darbą.

Kas yra Aplinkosaugos vadybos doktorantas? Šioje programoje mokiniai mokosi vertinti ir panaudoti aplinką atsižvelgiant į ekosistemos ir bendruomenės poreikius. Tyrimo temomis gali būti oro kokybė, aplinkos chemija, vandens valdymas, biudžeto planavimas, statistika, apskaita ir pavojingų atliekų tvarkymas. Studentai gali nuspręsti sutelkti savo mokslinius tyrimus į miestų ekologijos, ekologinės toksikologijos, upių ir upių ekologijos, atmosferos fizikos, vandenskyros hidrologijos ar bioinvasijų ekologijos sritis.

Studentai gauna daug naudos, siekdami aplinkos apsaugos vadybos doktorantūros. Jie kuria pažangius analitinius įgūdžius ir problemų sprendimo galimybes. Jie taip pat įgyja efektyvių bendravimo ir tarpasmeninių įgūdžių, kad galėtų valdyti komandą.

Mokymasis dažnai yra atgrasantis studentams. Tačiau, kadangi šį laipsnį galima gauti daugelyje mokyklų, jis padeda ištirti visas galimybes, įskaitant internetines programas. Kai kurios mokyklos taip pat siūlo finansinę paramą, pavyzdžiui, stipendijas, studentų paskolas ir dotacijas.

Absolventai, turintys aplinkosaugos vadybos daktaro laipsnį, gali pasirinkti karjerą įvairiose srityse, priklausomai nuo jų studijų krypties. Į darbdavius ​​paprastai įeina federalinės, valstybinės ir vietos įstaigos, taip pat privataus sektoriaus atstovai. Bendrieji profesionalūs pavadinimai gali būti laboratorijos technologas, lauko analitikas, tvarumo specialistas, aplinkos tyrimo analitikas, ekosistemų atkūrimo patarėjas, darnios architektūros specialistas ir aplinkosaugos vadybos koordinatorius. Su moksliniais tyrimais susiję darbai taip pat yra populiari tarp absolventų.

Naudokite mūsų internetinę duomenų bazę, kad galėtumėte patikrinti vietinius universitetus, tarptautines mokyklas ir internetines galimybes gauti savo doktorantūrą. Pradėkite dabar ir ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.