Keystone logo

23 Doktorantūra Programos į Architektūros studijos Architektūros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Doktorantūra
 • Architektūros studijos
 • Architektūros studijos
Studijų sritys
 • Architektūros studijos (23)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Doktorantūra Programos į Architektūros studijos Architektūros studijos

  Kadangi aukščiausias švietimo lygis yra įmanomas, uždarbinant daktaro laipsnį vidutiniškai trunka ketverius metus intensyvių tyrimų. Studentai pora kartu su akademiniu vadovu, kuris yra ekspertas pasirinktoje srityje, kad padėtų jiems kurti savo disertaciją, kuri bus peržiūrima žodžiu viva voce.

  Kas yra daktaro laipsnis architektūroje? Kaip viena iš seniausių disciplinų, doktorantūros studijų programa šioje srityje sukoncentruota apie pastatų planavimą, projektavimą ir statybą. Šiame lauke yra daugybė inžinerijos principų, todėl mokiniai gali išmokti kurti struktūras, sukurtas išlaikyti dešimtmečius ar amžius ir atlaikyti orą, stiprią vėją ir kitas gamtines jėgas. Be estetikos ir meno, architektūra apima ir kitas praktines statybos disciplinas, tokias kaip santechnika, elektrotechnika ir fizika.

  Studentai, kurie nusprendžia dirbti doktorantūroje "Architektūros pranašumai", sukuriant stiprią įgūdžių rinkinį, kuris bus naudingas, kai jie pateks į savo karjerą. Inžinerijos pagrindai perduodami studentams, taip pat planuojant, organizuojant ir vadovaujant.

  Išlaidos, kurias studentai susiduria, kad uždirtų savo doktorantūrą, skiriasi nuo daugelio veiksnių, nuo mokyklos ir studijų šalies iki metų, kurią jų pasirinkta programa reikalauja. Paprastai būna mažiausiai du ar treji metai.

  Labiausiai paplitęs doktorantūros laipsnis yra akademinės bendruomenės priėmimas. Tai reiškia, kad dauguma studentų, baigusių daktaro laipsnį architektūroje, tampa kolegijos dėstytojais ar mokslo darbuotojais, siekdami tobulinti architektūros supratimą ir žinias. Nors tai yra labiausiai paplitęs prašymas, taip pat galima siekti tradicinės karjeros tokio laipsnio. Galite būti architektu ir dirbti savarankiškai arba su firma.

  Yra daug galimybių savo doktorantūros studijų programai. Pagalvokite, ar norėtumėte mokytis internetu, vietinėje mokykloje ar kitur pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.