Keystone logo

12 Doktorantūra Programos į Humanitariniai mokslai Archyvistika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Humanitariniai mokslai
  • Archyvistika
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Humanitariniai mokslai Archyvistika

Baigę bakalauro arba magistro studijas, moksleivis, norintis studijuoti ar mokyti, gali norėti apsvarstyti doktorantūros studijų programą. Paprastai tokioms programoms reikia disertacijos ar disertacijos, kad būtų galima baigti studijas ir paprastai užtrukti ne mažiau kaip trejus metus.

Kas yra daktaras archyvavimo mokslo srityje? Archyvavimo mokslo daktaras yra bibliotekos, archyvų ir informacinių studijų, susijusių su žmogaus patirtimi, programa. Paprastai studentai mokosi apie kultūros medžiagų kūrimą ir naudojimą, skaitmeninių įrašų išsaugojimą ir valdymą bei kaip sąveikauja skaitmeninės informacinės sistemos. Kursai gali apimti tokias temas kaip informacijos išteklių valdymas, pažangūs tyrimo metodai ir elektroninių įrašų valdymo temos.

Absolventai su doktorantūra archyvavimo mokslo srityje yra daug perduodamų įgūdžių, įskaitant gebėjimą dirbti savarankiškai ir kaip komandos dalis. Stiprūs mokslinių tyrimų ir rašymo įgūdžiai gali būti naudingi daugelyje nekomercinių, viešųjų ir privačiųjų sektorių.

Su doktorantūros studijų baigimu susijusios išlaidos priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant programos formą, studijų trukmę ir konkrečią instituciją. Tiems, kurie svarsto daktaro laipsnį, gali būti naudinga tirti programų išlaidas prieš taikant.

Doktorantūra archyviniame moksle rengia absolventus už karjerą įvairiose srityse. Be aukštojo mokslo dėstymo pozicijų, absolventai taip pat gali būti tinkami archyvaristo ar įrašų tvarkytojo karjerai viešajame, privačiame arba ne pelno sektoriuje arba kaip bibliotekininkas. Be to, absolventai gali gauti darbą tokiose pozicijose kaip muziejaus kuratorius ar projekto vadovas, kurie naudoja studijų metu įgytus įgūdžius.

Doktorantūros programos yra prieinamos įvairiais formatais visame pasaulyje. Daugelyje programų siūlomos neakivaizdinės studijos ir internetiniai kursai studentams, kuriems reikia daugiau lankstesnių galimybių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.