Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Artimųjų Rytų studijos 2024

2 Doktorantūra Programos į Artimųjų Rytų studijos 2024

Apžvalga

Filosofijos mokslų daktaras yra mokslinių tyrimų pagrindu laipsnis variantas. Tai aukščiausio lygio laipsnį galima ir reikalauja, kad studentai glaudžiai bendradarbiauti su konsultantus akademiniais klausimais.

Kas yra Artimųjų Rytų studijų daktaras? Programą, Artimųjų Rytų studijų daktaro laipsnį leidžia studentams pritaikyti studijas į jų konkrečius interesus. Studentai paprastai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į konkrečią studijų sritis, pavyzdžiui, literatūros, istorijos, politikos ir kultūros. Religija yra dažniausiai studijavo sritis, kartu su seksologijos. Studentai paprastai glaudžiai bendradarbiauti su patarėjais užbaigti disertaciją savo pasirinktą temą. Studentai taip pat gali imtis kursus, skirtus padėti jiems per programos, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų metodus arba pagrindinio Artimųjų Rytų istorijoje. Programos gali skirtis ilgio kaip studentas nėra užbaigti programą, kol baigia disertaciją.

Užbaigti programa leidžia studentas dirbti kaip Vidurio Rytų susijusiose srityse ekspertas.Studentai mokosi įgūdžius vadovavimo, mokslinių tyrimų ir valdymo, kurie gali padėti jiems ateityje karjeros, kartu su žiniomis savo pasirinktą srityse, kurios gali nukreipti savo karjeros pasirinkimus.

Į doktorantūros programos išlaidos skirtis. Taip yra dėl to, kaip programos struktūra. Studentai turėtų patikrinti su savo mokyklos finansų departamento išlaidų sąmatos.

Baigę doktorantūros studentai gali įeiti į mokslinių tyrimų programas arba toliau dirbti mokslininkai. Studentai taip pat gali dirbti privataus sektoriaus įmonėms, kurie nori turėti geresnius santykius su Artimųjų Rytų kolegomis ar plėstis į tas sritis, ir reikia patarėjus padėti. Studentai taip pat gali dirbti bendrovių Artimųjų Rytų padalinių. Vyriausybinės agentūros ir ne pelno organizacijos taip pat siūlo keletą karjeros galimybių tarptautinėse padalinių ir padalinių.

Jei norite sutelkti dėmesį gilinimas apie Artimųjų Rytų studijų, tada apsvarstyti daktaro Artimųjų Rytų studijų.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Socialinių mokslų studijos
  • Vietovių studijos
  • Artimųjų Rytų studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys