Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 10 Filosofijos doktorantūros (Doktorantūra) Programos į Bendrasis lavinimas 2023

10 Doktorantūra Programos į Bendrasis lavinimas 2023

overview

Doktorantūra yra universitetų siūloma diplomą. Šie pažangūs įgaliojimai parengia studentus tapti ekspertais pasirinktoje studijų srityje. Absolventai dažnai mokosi kolegijoje arba tampa profesionaliais mokslo darbuotojais ar specialistais.

Kas yra bendrosios edukologijos doktorantas? Šis laipsnis apima mokymąsi apie mokymosi metodikas ir standartus, nors absolventai gali specializuotis konkrečiame akademiniame lygyje arba dalyko. Dalyviai gali mokytis, kaip ugdomos programos yra struktūrizuotos. Kursai skiriasi nuo švietimo vadovavimo iki tyrimų metodų ir statistikos, kurie gali būti naudingi vertinant švietimo iniciatyvų rezultatus.

Bendrojo lavinimo doktorantas skatina įgūdžius, kurie yra taikomi daugeliu atvejų. Pedagoginiai tyrimai gali leisti dalyviams tapti geresniais mokiniais ir mokytojais. Absolventai galėtų labiau vertinti mokymosi metodus, kurie gali būti naudingi jų gyvenimui. Ši programa taip pat leidžia studentams tobulinti bendravimo įgūdžius.

Daktaro laipsnio kaina skiriasi priklausomai nuo programos vietos ir trukmės bei turimo finansavimo sumos. Studentai turėtų ištirti, ar programos, kurioms jie taiko, teikia bet kokią kompensaciją per mokymą ar mokslinius tyrimus ir siekia papildomų stipendijų ir dotacijų.

Bendrojo lavinimo doktorantūros absolventai turi daug lankstumo ieškant darbo. Doktorantas turi mokyti kaip daugelio koledžų ir universitetų profesorius. Priklausomai nuo studentų mokslinių tyrimų srities, jų įgūdžiai gali būti paklausūs kaip mokyklų sistemų ar kitų švietimo organizacijų ar institucijų konsultantai. Laipsnio turėtojai gali rasti savo pareigas kaip ugdymo programos, švietimo konsultantai ar bet kokio lygio specialistai nuo ankstyvos vaikystės iki pakopos studijų.

Daugelis mokyklų visame pasaulyje ir internetinės programos siūlo PHD bendrojo lavinimo mokyklose. Atsižvelgiant į šios programos trukmę ir intensyvumą, prieš priimant bet kokį pasiūlymą, patariama palyginti galimybes ir veiksnius, susijusius su ištekliais ir išlaidomis. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

read_more

filters

 • Doktorantūra
 • Pedagogika
 • Bendrasis lavinimas
fields_of_study
 • Pedagogika (10)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format