Keystone logo

29 Doktorantūra Programos į Bendrosios studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Bendrosios studijos
Studijų sritys
  • Bendrosios studijos (29)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Bendrosios studijos

Aukščiausias pasiekiamas akademinis pasiekimas, filosofijos daktaras (doktorantas), rodo, kad tas asmuo, kuris jį uždirbo, nusipelnė "gydytojo" vardo jo pasirinktoje akademinėje karjeroje. Paprastai šis laipsnis apima ir kursinius, ir iššūkius, ir gali užtrukti iki 10 metų uždirbti.

Kas yra bendrosios studijos doktorantas? Nors daugelis mokyklų ir universitetų teikia bakalauro studijas bendrojo lavinimo mokyklose, nes dėl konkrečios srities trūkumo ji nėra tokia paplitusi doktorantūros lygmeniu. Tačiau tai nereiškia, kad nėra galimybių gauti šį laipsnį. Kai kurios institucijos siūlo bendrosios studijų doktorantūrą, o kitos pasiūlys kažką panašaus, pavyzdžiui, tarpdisciplininę doktorantūrą. Tarpdisciplininis laipsnis apima kursinius darbus ir tyrimus įvairiuose dalykuose, nuo laisvųjų menų iki kietųjų mokslų, pavyzdžiui, biologijos ar chemijos.

Dėl savo personalizavimo ir pritaikymo lygio bendra studijų programa remiasi daugybe įgūdžių. Visi doktorantūros kandidatai reikalauja gebėjimo intensyviai tyrinėti, taip pat įrodyti aukštą disciplinos lygį ir atsidavimą, kad aiškiai informuotų sudėtingus klausimus. Šie įgūdžiai tinka tiems, kurie siekia karjeros mokslinių tyrimų ir tolesnio mokymosi.

Daktaro programos kaina bendros studijos gali būti sudėtinga, nes ji yra būdinga, tačiau išlaidos skiriasi nuo programos iki programos, taip pat nuo šalies iki šalies. Paprastai daktaro laipsnis trunka nuo penkerių iki aštuonerių metų.

Tie, kurie nori gauti doktorantūros laipsnį bendrojo lavinimo studijose, paprastai yra orientuotos į mokslinius tyrimus, norėdami toliau augti švietimo ir akademinės bendruomenės. Tai nėra neįprasta, kad kažkas, turintis tokį laipsnį, tęstų kaip dėstytojas, profesorius ar net ekspertų lygio autorius šioje srityje. Be akademikų, tapti srities ar laboratorijos mokslo darbuotojais, verslo ar ne pelno konsultantas ar duomenų analitikas yra visos galimybės.

Ne visos doktorantūros institucijos teikia bendras studijų programas, bet jas galima rasti vietos, visame pasaulyje ir internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.