Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 74 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Biologija 2023

74 Doktorantūra Programos į Biologija 2023

overview

Yra daug doktorantūros Biologija programų, esančių visame pasaulyje, kiekvienas siūlo unikalių programų ir perspektyvos, su aukštos kokybės švietimo ir profesinio fakultetą. Daugelis doktorantūros programos Biologijos yra novatoriškas ir interaktyvus su studentais, kurie glaudžiai bendradarbiauja su kitais studentais, taip pat dėstytojų.

Biologijos mokslų kandidatas programas paprastai apima įgyti tvirtą pagrindą biologijos žinių bazę, taip pat tokios koncentracijos, kaip ekologiją, evoliucinės biologijos, molekulinės ir ląstelių ir vystymosi biologijos ir neurologijos. Doktorantūros programos Biologijos paprastai susideda iš sudėtinga kursinių, seminarai, laboratoriniai darbai, mokslinių tyrimų ir disertacijos, visi glaudžiai bendradarbiauja su fakulteto. Baigusių doktorantūros biologijos programų pasirengusi pradėti karjerą kaip pedagogams ir mokslo darbuotojams privačių ir viešųjų įstaigų.

Jei esate svarsto daktaro laipsnį biologijos, tada slinkite per parinkčių žemiau ir žengti kitą žingsnį link savo asmeninių ir profesinių tikslų!

read_more

filters

  • Doktorantūra
  • Gamtos mokslai
  • Biologija
fields_of_study
  • Gamtos mokslai (74)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format