Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 34 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Cheminės inžinerijos studijos 2023

34 Doktorantūra Programos į Cheminės inžinerijos studijos 2023

overview

"Daktaras" yra už visą pavadinimas laipsnį, kuris yra filosofijos mokslų daktaras santrumpa. Daugelyje akademinių disciplinų, PHD tarnauja kaip aukščiausios kvalifikacijos, kurios gali būti suteiktos pagal universitete.

Kas yra chemijos inžinerijos mokslų daktaras? Chemijos inžinerija yra mokslo sritis, kuri gali apimti viską iš fizikos ir chemijos ir biologijos. Tai daugiausia susiję su gamybos, transformavimo ir transportavimo cheminių medžiagų, nors ji taip pat gali būti tinkamai naudoti medžiagas ir energiją. Cheminiai inžinieriai kurti technologiją, kuri naudojama beveik kiekvieną didelio masto pramonės įmonėje be mažų sistema bandomųjų augalų.

Kaip absolventų daugelio vadinamųjų "kietųjų" mokslų srityse, daktarai Filosofijos chemijos inžinerijos linkę rasti karjerą savo discipliną. Kaip naujas pramonės šakas ir toliau plėtoti, chemijos inžinerija turi potencialą tapti dar labiau paklausa.

Mokslą doktorantūros programą bus nustatomas pagal atitinkamos institucijos. Kitos finansinės problemos priklausys nuo to, ar doktorantas turi važinėti, persikelti į kitą rajoną arba užsiima kursus internetu. Internetas gali būti puikus šaltinis nustatant, kas pasirinkimas atitinka jūsų aplinkybes.

Absolventai yra chemijos inžinerijos programą doktorantūros paprastai rasti platų potencialių karjeros galimybes. Chemijos inžinerija yra naudojamas daugelyje pramonės šakų, įskaitant biocheminės inžinerijos, kuro elementų kūrimas, metalurgijos, mineralinio perdirbimo, naftos inžinerijos, polimerų, ir proceso miniatiūrinius. Šios pramonės šakos paprastai pateikti techninį iššūkį, kuris gali būti gana įvykdyti už inžinierius. Chemijos inžinerija, taip pat pristatomos pažangiausius mokslinių tyrimų srityse, pavyzdžiui, biotechnologijos ir nanotechnologijos. Mokslų daktaro diplomą, taip pat gali gauti už mokymo padėtį povidurinio švietimo.

Doktorantūros programos paprastai trunka apie ketverius metus dieninių klasių baigti. Kai kurios institucijos taip pat siūlome visą darbo laiką ar atstumą mokymosi galimybes studentams, kurie negali įsipareigoti, kad visu etatu. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

read_more

filters

  • Doktorantūra
  • Inžinerijos studijos
  • Cheminės inžinerijos studijos
fields_of_study
  • Inžinerijos studijos (34)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format