Keystone logo

Filtrai

 • Doktorantūra
 • Pedagogika
 • Edukacinė psichologija
Studijų sritys
 • Pedagogika (6)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

6 Doktorantūra Programos į Edukacinė psichologija 2024

  Doktorantūra Programos į Edukacinė psichologija

  Aukščiausias laipsnio, kurį galite uždirbti akademinėje srityje, yra doktorantas, taip pat vadinamas filosofijos daktaru. Dirbdamas daktaro laipsniui, reikia daug metų intensyvaus studijų ir tyrimų, tačiau jis parodo darbdaviams, kad esate motyvuotas ir labai gerai žinomas.

  Kas yra edukologijos psichologijos doktorantas? Ši studijų sritis žvelgia į tai, ko studentai turi siekti mokykloje, ir apie tai, kaip pedagogai gali palengvinti šį tikslą. Doktorantūros programoje pagrindinis tikslas yra sukurti jums nepriklausomos mokslinės patirties kaip sertifikuoto eksperto žinias. Bet kurioje mokykloje ši programa susideda iš daugiausia tyrimų, o tik keli kursai proceso pradžioje. Užbaigimas priklauso nuo disertacijos pristatymo ir gynimo.

  Kai kurie įgūdžiai, kuriuos galite mokytis doktorantūros studijų programoje švietimo psichologijos srityje, yra vertimo žodžiu, socialinio jautrumo ir skaitymo supratimas. Sąmoningos veido išraiškos ir supratimas į jautrias problemas socialinėje aplinkoje gali palengvinti santykių formavimąsi. Skaitymo supratimas yra naudingas sutarčių supratimui, kai perkate namus ar kitus daiktus.

  Doktorantūros kaina priklauso nuo to, kokia mokykla lankotės, kiek laiko lankotės ir ar galite gauti išorinį finansavimą, pavyzdžiui, stipendiją ar stipendiją. Tam tikros išlaidos, susijusios su mokymuisi, registracijai ir knygoms.

  Su edukologijos psichologijos doktorate galite tęsti mokslinius tyrimus arba ieškoti darbo kaip mokyklos psichologas. Galite apsvarstyti galimybę dirbti su privačiomis mokyklomis, valstybinėmis mokyklomis, aukštojo mokslo institucijomis ar mokyklos rajonais. Kai kurios psichologijos, kurią galite mokytis šioje studijų programoje, gali būti taikomos ne švietimo srityse, taigi gali būti ir tokios darbo vietos kaip policijos psichologas ir generalinis arba klinikinis psichologas.

  Kai pažvelgsite į mokyklą, siūlančią šį laipsnį, pagalvokite apie tai, kur norite studijuoti ir kaip ilgai. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.