Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 14 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Ekologija 2024

14 Doktorantūra Programos į Ekologija 2024

Apžvalga

Studentai, įstojusieji į doktorantūros studijas visą laiką, paprastai gauna savo doktorantūrą per trejus metus. Priklausomai nuo studentų kvalifikacijos, jiems gali būti reikalaujama perduoti aukštesniojo kompetencijos egzaminus arba pasirengti egzaminams prieš priimant į darbą.

Kas yra daktaras ekologijoje? Šios disciplinos mokslininkai dažniausiai rūpinasi pasaulio ekosistemų pusiausvyra ir tuo, kaip žmonės sąveikauja su natūralia aplinka tiek istoriškai, tiek dabar. Šiuos laipsnius dažnai lydi didelis dėmesys biologinei ir biologinei įvairovei, nors kai kuriose programose gali būti pabrėžiami aplinkos, meteorologijos ar genomo mokslai. Tarp potencialių mokslinių tyrimų kūrinių dažnai yra dažniausiai naudojamas išsaugojimas, kai studentai gali spręsti realių ekologinių problemų sprendimą ir padėti kartu su miestų kūrėjais išlaikyti nykstančias augalų ir gyvūnų populiacijas.

Ekologijos doktorantūros absolventai dažnai yra aukštos kvalifikacijos asmenys, galintys eksperimentuoti atlikti ekologinius tyrimus. Kiti įgūdžiai - tai gebėjimas nustatyti grėsmes pažeidžiamai laukinei gamtai, taip pat sugebėjimas atlikti profesionalų ekologinį tyrimą. Studentai gali naudotis šiais įgūdžiais, siekdami išlaikyti tvarų gyvenimo būdą ir dalyvauti biografijos ir ekologijos srityse.

Doktorantai beveik visada yra mokslo laipsniai, todėl net tie, kurie siekia tokio pat laipsnio, gali turėti iš esmės skirtingos patirties ir mokesčių tvarkaraštį. Bursar ir priėmimo įstaigos būsimose mokyklose dažnai gali suteikti studentams individualizuoti kabučių padėti biudžetui.

Ekologiniai tyrimai ir profesorius yra populiari pozicija, kuri gali būti prieinama tiems, kurie turi šį laipsnį. Kai dirba ne mokslinių tyrimų srityje, daugelis studentų pereina prie karjeros, pavyzdžiui, lauko ar laukinės gamtos biologai, miškininkai, aplinkosaugos konsultantai, zoologijos sodų valdytojai ar laikytojai, biologiniai specialistai ir šlapžemių specialistai. Galimybės yra prieinamos viešai ir privačiai, o daugelis mokslininkų gali rasti darbą su valdžios institucijomis, siekiančiomis tobulinti ar įgyvendinti darną visame pasaulyje.

Daktaro disertacijos ekologijoje užbaigimas reikalauja didelio intensyvumo darbų daugumai studentų, todėl dauguma programų, siūlančių šį laipsnį, reikalauja bent dalinio dalyvavimo asmeniniame gyvenime. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Aplinkos studijos
  • Ekologija
Studijų sritys
  • Aplinkos studijos (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas