Keystone logo

2 Doktorantūra Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Ekonometrijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Ekonomikos studijos
  • Ekonomika
  • Ekonometrijos studijos
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Ekonometrijos studijos

Studentai, kurie yra suinteresuoti gauti geriausią postūmį jų karjerai, kaip įmanoma apsvarstyti siekti daktaro laipsnį. Kaip aukščiausios formos akademinės sėkmės daugelyje sričių, absolventai galės šokti tiesiai į pažangių karjerą. Treji metai intensyvių mokslinių tyrimų paprastai nereikia.

Kas yra ekonometrija daktaras? Ši studijų srityje daugiausia dėmesio skiriama daug tų pačių disciplinų kaip tradicinės ekonominės programos, nors ji taip pat apima informacines sistemas ir duomenų analizė. Studentai studijuoja taikomuosius mikroekonomikos, IT Technologijos, aktuarinių tyrimų ir empirinius makroekonomikos tam, kad taptum labiau susipažinę su ekonomikos politiką ir praktiką. Ekonometrija yra vertingas laukas, kuris turi paraiškas didelių korporacijų ir vyriausybinių organizacijų.

Užpildydami daktaro programą, jums rengiasi sau sėkmingai savo karjerą.Tai galima praleisti keletą metų pažangos per pozicijas, ir jūs galite siekti aukštesnių pozicijų, kurie yra prieinami tik mokslo daktarus. Be to, jūs galite uždirbti daug didesnį atlyginimą.

Prieš stoti į ekonometrijos doktorantūros programos, mokslinių tyrimų, ką mokslą ir mokesčius bus. Yra daug veiksnių, kurie turi įtakos programos išlaidas, pavyzdžiui, mokyklos ir šalies jis yra. Dėl šios priežasties, iš Ekonometrijos daktaro kaina labai skiriasi.

Kaip ir su visais ekonomikos disciplinų, studijuoja ekonometrijos leidžia studentams patekti karjeros finansų, logistikos, tarptautinės prekybos, draudimo, prekybos ir įmonių apskaita. Nagrinėdami ekonometrijos specialiai, tačiau esate ypač tinka įvesti poziciją kaip analitikas ar sistemos valdytojui, darbo su kompiuteriais ir kompiuterių sistemų, padedančių įmonėms priimant skaičiavimus ir skaityti ekonomines tendencijas įgyti pranašumą rinkoje.

Jei esate pasiruošę pradėti dirbti link Ekonometrijos PhD, pradėti ieškant savo programą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.