Keystone logo

2 Doktorantūra Programos į Inžinerijos studijos Gamyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Doktorantūra
 • Inžinerijos studijos
 • Gamyba
Studijų sritys
 • Inžinerijos studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Doktorantūra Programos į Inžinerijos studijos Gamyba

  Filosofijos daktaras ar mokslų daktaras, kurį dauguma laiko moksleivių pasiekimais, gali įgyti penkerius ar daugiau metų. Suteikta, kad gavėjas yra jo studijų srities specialistas.

  Kas yra gamybos daktaro laipsnis? Studentai, siekianti sustiprinti savo žinias apie pramoninį dizainą, inžineriją, lyderystę ir medžiagų mokslą, dažnai siekia filosofijos daktaro gamyboje. Klasės gali būti sutelktos į produktų kūrimą, projektavimo procesus ir technologijas, reikalingas tiems procesams. Kursai taip pat gali apimti analizę, išteklių paskirstymą ir išlaidų mažinimą. Studentai, norintys specializuotis, gali pasirinkti klases metalo apdirbimo, plastiko, mašinų projektavimo, robotikos ir naujoviško dizaino srityse.

  Studentai, dirbantys filosofijos daktaro gamyboje, dažnai tikslūs ir analitiniai asmenys, kurie sukuria tvarką chaosas; kai jie studijuoja šiuos analizės įgūdžius studijų metu, jie gali rasti greitą pažangą verslo pasaulyje. Studentai taip pat gali tapti veiksmingesni organizuojant, planuojant ir personalo valdymui studijų metu.

  Mokyklos daktaro laipsnio išlaidos skiriasi. Studentai gali norėti studijuoti programas ir susisiekti su įvairiomis mokyklomis apie registracijos išlaidas ir mokesčius.

  Dažnai galima rasti platų karjeros galimybių pasirinkimą absolventams, turintiems PhD gamyboje. Absolventai gali rasti darbo vietų verslo pasaulyje kaip pramonės inžinieriai, siekdami tobulinti gamybos technologijas, kaip verslo konsultantai sprendžiant su darbu susijusias problemas, arba kaip valdymo inžinieriai, norėdami supaprastinti gamybos procedūras. Absolventai taip pat gali pasirinkti karjerą kaip operacijų analitikai, informacinių sistemų vadovai ir inžinieriai. Kiti gali pasirinkti mokslo ar karjeros plėtrą, siekdami pažangos naujoviškų produktų prototipų srityje arba tobulinti esamus produktus.

  Švietimo galimybės išsiplėtė, įtraukiant nuotolinį mokymą universitetuose visame pasaulyje. Naudodamiesi internetinėmis klasėmis, galite išplėsti savo egzistuojančią karjerą arba tiesiog patobulinti savo įgūdžius. Norėdami pradėti daktaro studijas gamyboje, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.