Keystone logo

24 Doktorantūra Programos į Gamtos mokslai Geografijos mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Gamtos mokslai
  • Geografijos mokslai
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (24)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Gamtos mokslai Geografijos mokslai

Su Ph.D., asmenys turi prieigą prie daugiau pažangių darbo rinkoje, didesnes karjeros galimybes ir gebėjimą užsidirbti daugiau pinigų į savo karjerą, nei asmenims be išankstinio laipsnį.

Taigi, ką yra daktaras Geografijos? Studentai turi būti pirmasis uždirbo bakalauro laipsnį ir galbūt magistro laipsnį, prieš užsidirbti daktaro. Kandidatas gali būti uždirbtas apie ketverių iki šešerių metų, priklausomai nuo sumos, laiko studentai galės skirti savo studijas ir jei jie gali praeiti reikiamus kursus laiku. Kursai apima tokias temas, kaip žemėlapiai, teorijų ir metodų geografijos, kultūros ir politinės geografijos, mokslinių tyrimų ir analizės geografinės informacijos. Studentai gali būti suteikta galimybė sutelkti savo geografija laipsnį žmogaus geografija, kartografija, miesto geografijos ar fizinį geografijos, among others.

Yra keletas priežasčių, kodėl asmenys gali nori uždirbti daktaro Geografijos.Studentai gali pagerinti savo pagrindinius darbo įgūdžius, pavyzdžiui, skaitymo ir rašymo, o taip pat įgyti žinių turtus savo srityje ir praktinės patirties prižiūrint patyrę instruktoriai globos.

Kaina uždirbti daktaro laipsnį gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, įskaitant visus anksčiau uždirbtų aukštojo mokslo kreditų, iš mokyklos šalyje ir akademinės programos trukmės įvairovė. Būsimieji studentai turėtų kreiptis į mokyklas apie mokslą, mokesčius ir stipendijų galimybes.

Asmenys, baigę su Ph.D. Geografijos dažnai turi karjeros pasirinkimų daugybė būtų joms prieinama. Kai absolventai pasirinkti dirbti miesto planuotojų, kiti gali rasti darbą su aplinkosaugos organizacijomis, o dar kiti gali nuspręsti tapti kelionių vadovai. Daugelis absolventai taip pat pasirinkti, kad grįžtumėte į akademinės ir prisijungti prie fakulteto akademinė institucija mokymo klases geografijos ar kitų susijusių sričių.

Pelningiausi savo daktarogali sukelti sėkmingą ir pelningą karjerą geografija. Norėdami pradėti uždirbti savo daktaro laipsnį, pirmiausia ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į įvežimo įstaiga apie savo pasirinkimą mokykloje užpildant švino pavidalu.