Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 48 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Inžinerijos studijos 2023

48 Doktorantūra Programos į Inžinerijos studijos 2023

Apžvalga

Inžinerijos nurodo taikyti matematikos, mokslo ir ekonomikos pastatai, mašinos, sistemas, procesus, ir prietaisų projektavimui ir konstrukcijai, drausmės. Įvairių sričių inžinerijos, bioinžinerijos, chemijos, kompiuterių ir informacijos mokslų, mechaninių ir elektros, be kita ko.

Ar cheminės, civilinės, elektros ir mechaninės inžinerijos srityje, inžinerijos doktorantūros studijas priduria, teorinių žinių ir praktinių įgūdžių kandidato 's atnaujinti. Inžinerijos doktorantų specialistai, problemų sprendimas, technologijų ir kompiuterių naudojimo. Inžinerijos doktorantūros programose yra sudėtinga ir reikalauja kandidatų svariai prisidėti prie mokslinių tyrimų ir praktikos srityje. Kandidatų, siekiančių inžinerijos doktorantūros studijas paprastai yra reikalaujama užbaigti pagal savo mokslinių tyrimų tezės arba parašyta disertacija, dažnai prižiūri fakulteto narys.Kandidatai, ieško inžinerijos doktorantūros studijas turi būti padarytas, kompetentinga, turi galimybę atlikti mokslinius tyrimus, ir turėti žinių bazę šioje srityje. Inžinerijos doktorantūros programas, rengia kandidatų akademinių ir mokslinių tyrimų institucijų, vyriausybės, įstaigose ar pramonės įmonėse, dirbti.

Pažvelkite žemiau esančių variantų inžinerijos doktorantūros programas. Galite rasti programą, kurią jau laukia!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos studijos
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (48)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas