Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 49 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Inžinerijos studijos 2023

49 Doktorantūra Programos į Inžinerijos studijos 2023

overview

Inžinerijos nurodo taikyti matematikos, mokslo ir ekonomikos pastatai, mašinos, sistemas, procesus, ir prietaisų projektavimui ir konstrukcijai, drausmės. Įvairių sričių inžinerijos, bioinžinerijos, chemijos, kompiuterių ir informacijos mokslų, mechaninių ir elektros, be kita ko.

Ar cheminės, civilinės, elektros ir mechaninės inžinerijos srityje, inžinerijos doktorantūros studijas priduria, teorinių žinių ir praktinių įgūdžių kandidato 's atnaujinti. Inžinerijos doktorantų specialistai, problemų sprendimas, technologijų ir kompiuterių naudojimo. Inžinerijos doktorantūros programose yra sudėtinga ir reikalauja kandidatų svariai prisidėti prie mokslinių tyrimų ir praktikos srityje. Kandidatų, siekiančių inžinerijos doktorantūros studijas paprastai yra reikalaujama užbaigti pagal savo mokslinių tyrimų tezės arba parašyta disertacija, dažnai prižiūri fakulteto narys.Kandidatai, ieško inžinerijos doktorantūros studijas turi būti padarytas, kompetentinga, turi galimybę atlikti mokslinius tyrimus, ir turėti žinių bazę šioje srityje. Inžinerijos doktorantūros programas, rengia kandidatų akademinių ir mokslinių tyrimų institucijų, vyriausybės, įstaigose ar pramonės įmonėse, dirbti.

Pažvelkite žemiau esančių variantų inžinerijos doktorantūros programas. Galite rasti programą, kurią jau laukia!

read_more

filters

  • Doktorantūra
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos studijos
fields_of_study
  • Inžinerijos studijos (49)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format