Keystone logo

1 Doktorantūra Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Informacinių technologijų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Technologijų studijos
  • Informacinių technologijų studijos
  • Informacinių technologijų studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Popular locations

Doktorantūra Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Informacinių technologijų studijos

Filosofijos Daktaras yra daktaro ar akademinio daktaro laipsnį, išduoti universitetų. Tai atitinka apie laipsnį turėtojas mokyti universitetiniu lygiu atsižvelgiant į laipsnį srityje, ir yra dažnai laikomas didžiausią įmanomą.

Kas yra IT daktaras? A IT doktorantūros apima mokslinius tyrimus, verslo, ekonominių ir organizacinių pasekmių skaitmeninių ir informacinių technologijų. Studentai įgyja užtikrinamojo technologijų ir informacijos teorija principų supratimą, be to, jų ekonominių ir organizacinių pasekmių. Moksliniai tyrimai šioje srityje daugiausia dėmesio skiria atsirandančią skaitmeninę ekonomiką, kaip organizacijos ir rinkos buvo transformuota ir naujų verslo modelių. IT yra įvairių sričių ir apima ekonomikos, vadybos mokslo, informatikos, psichologijos, ir organizacinę elgseną.Kai Šioje srityje koncentracija yra informacines sistemas, informacijos saugumą, Programinė įranga, skaitmeniniai ekspertizės ir informacija, mokslu ir technologijomis.

Absolventai su jame daktaro gauti darbo su fakulteto mentorius, atlikti originalius tyrimus ir dirbti neišspręstų ir sudėtingų problemų patirtį. Studentai įgyja tyrimo įgūdžius ir toliau plėtoti kiekybinius įgūdžius. Be to, jų kritinio mąstymo įgūdžiai stiprinami ir jie galėtų kurti naujas taikomąsias programas ir forma teorijas, kad tolesnis anksto aikštę.

Iš daktaro kaina svyruoja, priklauso nuo universiteto, programa ilgio ir studijų šalyje. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į Priėmimo buveinė įstaigos paklausti apie programos išlaidas.

Karjeros perspektyvas informacinių technologijų yra orientuota į rengiasi absolventus mokymo ir mokslinių tyrimų karjeros aukštojo mokslo srityje.Be akademinės aplinkos, absolventai tapo vyresnieji konsultantai, sistemų administratoriai, švino sistemų analitikams, IT direktoriai pirmininko pavaduotojai IT departamentuose ir vyriausiasis informacijos pareigūnai. Be to, kolegijose ir universitetuose, pozicijos galima rasti bendrovės, technologijų sektoriaus įmonių, sveikatos priežiūros organizacijų, IT konsultavimo firmų ir vyriausybės agentūrų.

Dabar tyrimai siūlome puikias galimybes įgyti išsilavinimą ir yra prieinami jums, nesvarbu, kur esate įsikūrę visame pasaulyje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.