Keystone logo

6 Doktorantūra Programos į Verslas Inovacijų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Doktorantūra
 • Verslas
 • Inovacijų studijos
Studijų sritys
 • Verslas (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Doktorantūra Programos į Verslas Inovacijų studijos

  Doktorantas yra aukščiausias akademinio pasiekimo lygis, kurį bet kuris studentas gali pasiekti. Ši programa yra skirta atvykti į akademinį darbą. Procesas apima disertacijos kūrimą, darbą su ekspertu ir tris ar ketverius metus intensyvaus tyrimo.

  Kas yra inovacijų daktaro laipsnis? Inovacijos - tai visapusiška studijų sritis, nes tai, ką jūs tyrinėjate, atitinka jūsų asmenines nuostatas. Tai verslo sritis, paprastai susijusi su rinkodara ir reklama. Naujovių moksleiviai studijuoja naujas strategijas, technologijas ir kartais technologijas, kurias galima įdiegti verslo administravimo praktikai. Visa ši sritis skirta naujoviškų koncepcijų sukūrimui, kad įmonės veikla taptų efektyvesnė, pelningesnė ir sėkmingesnė.

  Kuriant inovacijų daktaro laipsnį, studentai parengia įgūdžių rinkinį, kuris jiems bus naudingas baigus studijas. Šie įgūdžiai apima lyderystę ir verslo administravimą, organizacinį ir operatyvinį valdymą bei puikius bendravimo įgūdžius.

  Studijuodami doktorantūros programas, į kurias norite užsiregistruoti, apsvarstykite mokesčius ir mokslą. Jūsų pasirinkta mokykla ir programa nustatys registracijos kainą. Iš tikrųjų šalis, kurioje gyvenate, taip pat padės nustatyti kainą.

  Inovacijų daktaro laipsnis gali būti įvairių rūšių karjeros. Toks laipsnio tipas tradiciškai naudojamas tapti kolegijos profesoriumi ar mokslo darbuotoja, tačiau įmanoma įvesti bet kokią jūsų norimą karjerą. Su inovacijų daktaro laipsniu galite būti vykdomosios valdžios, konsultanto, finansų ar veiklos analitiko, verslininko ar bet kokio verslo padalinių vadovu. Kai kuriais atvejais galima laikyti vieną iš šių pozicijų kartu su profesoriumi ar mokslininkų karjera.

  Nuspręskite, ar norite įstoti į vietinę, užsienio ar internetinę doktorantūrą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.