Keystone logo

33 Doktorantūra Programos į Kalbų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Kalbų studijos
Studijų sritys
  • Kalbų studijos (33)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Kalbų studijos

Daktaras yra trumpas filosofijos daktaras, ir nurodo magistro laipsnį, kad yra siūloma tiek humanitarinių ir gamtos mokslų. Tai paprastai reikalauja ketverių metų platus mokosi baigti, kartais ilgiau, ir studentas privalo baigti disertaciją ar disertaciją absolventas.

Kas yra kalbų daktaras? Daugiau nei tiesiog studijuoti viena kalba, tai daktaro laipsnis paprastai sutelkti dėmesį į lingvistikos ir ryšių, įgūdžių, kurie gali būti taikomos įvairių karjeros. Su kai kuriomis programomis, jums bus padidinti savo gebėjimus ir žinias apie vieną konkretų kalba. Be kita ko, jūs išmoksite daugiau apie tai, kaip mokyti antros kalbos, įskaitant planavimą, vertinimą, naudojimo multimedijos ir kaip kreiptis kalbos studijas realiame pasaulyje.

Antrosios pakopos studijų laipsnį kalbomis gali padidinti studento gebėjimą mąstyti ir dirbti tam tikra kalba, todėl juos labiau paklausios karjeros pasaulinėje scenoje.Jis taip pat gali išplėsti protą, tobulinti bendravimo įgūdžius apskritai ir gerinant kultūrinį sąmoningumą ir supratimą.

Kaip ir bet kokio laipsnio, susijusios su kalbomis laipsnį išlaidos skirsis, priklausomai nuo to, programa pasirinkti. Dabar programos dažnai siūlo puikus būdas padėti sumažinti šias išlaidas, o vis dar puikų išsilavinimą.

Yra daug potencialių darbdavių, priklausomai nuo to, ką jūsų programa specializuojasi, pavyzdžiui, ambasadų, valstybinių įstaigų, kalbų mokyklose, laikraščiai, žurnalai, leidybos ir jokių tarptautinių įmonių ar ne pelno siekianti. Viena galite rasti darbo Vertimas, kuriant kursų medžiagą, mokslinių tyrimų, ryšių ir mokymo. Atsižvelgdama pažangias laipsnį gali padėti vienas patekti į šiose srityse aukštesniu lygiu negu būtų įmanoma.

Studijavimas kalbą nuodugniai yra įspūdingi būdas sužinoti daugiau apie bendravimo ir žmonių.Norėdami pradėti eiti šiuo keliu, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.