Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 30 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Kompiuterinė inžinerija 2023/2024

30 Doktorantūra Programos į Kompiuterinė inžinerija 2023/2024

Apžvalga

Kompiuterių inžinerijos srityje, kad ir toliau plėsti ir tobulinti, nes pasaulyje reikalauja daugiau ir sudėtingesnių technologinių problemų sprendimus. Idealiai tinka absolventams bakalauro magistro programų Kompiuterių inžinerijos ar susijusioje srityje, daktaras Computer Engineering kandidatai turi galimybę daryti originalių tyrimų ir svariai prisidėjo prie savo srityje. Baigęs, daugelis kompiuterių inžinieriai su informatikos inžinerijos daktaro eiti į darbą priežiūros arba vykdomosios lygio technologijų sektoriuje, pavyzdžiui, vyriausiam technologijos priežiūros pareigūnui ir verslininkai ar pedagogams.

Siūloma universitetuose ir akademinių institucijų Kinijoje, JAV ir visame pasaulyje, daktaras Computer Engineering programas dažnai, kad kandidatai tam tikrą lankstumą planavimo mokslinių tyrimų, mokymo klasių, susitikimų ir kitų integralių veikloje lygį.Finansinė pagalba dažnai galima padėti padengti mokslą ir / ar pragyventi daktaro kompiuterių inžinerijos kandidatus. Daktaras Kompiuterių inžinerijos studentai taip pat dažnai pasirenka padėti profesorius su paskaitų valdymo laboratorijos veiklą arba rūšiavimui, kaip visą darbo dieną per savo 4:57 metų doktorantūros kursą.

Jei baigė bakalauro programą susijusioje srityje ir norėtų imtis savo akademinę kvalifikaciją kompiuterių inžinerijos į kitą lygį, slinkite žemyn ir paskaityti daugiau apie doktorantūros Kompiuterių inžinerijos programas šiandien!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Technologijų studijos
  • Kompiuterijos mokslai
  • Kompiuterinė inžinerija
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (30)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas