Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 16 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Konsultavimas 2023

16 Doktorantūra Programos į Konsultavimas 2023

overview

Doktorantūros konsultavimo laipsnis yra skirtas tiems, kurie nori praktikuoti konsultavimas klinikinėje aplinkoje, pavyzdžiui, privačia praktika, švietimo įstaigose arba kaip dalis agentūra. Doktorantūros konsultavimo programos suteikia su kandidatais švietimo apimanti suprasti klientų psichologiją ir plėtros, kultūros, rasės ir klasinius skirtumus bei bendrą sveikatos ir sveikatingumo.

Kandidatai doktorantūros konsultavimo programų patirtį mokymo programą, kuri apima kursinių darbų, seminarai, stažuotės, mokslinių tyrimų, mokymo ir disertacijos per lauką, kuris leidžia reikšmingą indėlį į žinių bazę. Doktorantūros konsultavimo kandidatai turėtų parengti tvirtą supratimą apie klinikinės teorijos, jautrumas žmogaus skirtumų, stiprus jausmas etikos, mokslinių tyrimų įgūdžių ir tinkamą požiūrį ir supratimą dirbti su žmonėmis iš įvairių sluoksnių.

Jei esate aistringai apie padėti žmonėms ir nori padaryti karjerą, ją plečiant savo išsilavinimą, tada apsvarstyti daktaro Konsultacijos laipsnį. Paimkite variantus, žemiau!

read_more

filters

  • Doktorantūra
  • Socialinių mokslų studijos
  • Socialinis darbas
  • Konsultavimas
fields_of_study
  • Socialinių mokslų studijos (16)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format