Keystone logo

7 Doktorantūra Programos į Inžinerijos studijos Medžiagų mokslas Metalurgija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Inžinerijos studijos
  • Medžiagų mokslas
  • Metalurgija
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Inžinerijos studijos Medžiagų mokslas Metalurgija

Doktorantūra suteikia studentams galimybę įgyti pažangių žinių ir įgyti išsilavinimą konkrečioje kompetencijos srityje. Dažnai dirbdami kartu su vadovu, kandidatai baigia disertaciją ar baigiamąjį darbą prieš gaudami laipsnį.

Kas yra metalurgijos mokslų daktaras? Studentai eksperimentuoja ir studijuoja įvairius metalinius objektus ir medžiagas. Dauguma programos dalyvių turi magistro laipsnį chemijos, fizikos, metalurgijos ar medžiagų mokslo srityje prieš įstojant į programą. Mokytojai mokosi metalo, įskaitant liejinius, teoriją ir kartu su plastikais, priklausomai nuo programos. Moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla taip pat yra didelės laipsnių planų dalys. Doktorantūros programos trunka ketverius metus, o studentai gali rinktis dalį ar visą dieninę studiją.

Darbas su metalu ir lydiniais suteikia asmenims galimybę kurti, kurti ir dirbti su medžiagomis tiek darbe, tiek namuose. Mokslinių tyrimų ir bendradarbiavimo įgūdžiai gerai prisitaiko prie kitų sektorių ir pramonės šakų, taip pat tiek darbo, tiek asmeninių santykių.

Institucijos vieta ir įregistravimo statusas turės didžiulį poveikį įeinamos programos išlaidoms. Kiekvienoje programoje pateikiama papildoma informacija, kad būtų galima gauti išlaidas ir atsakyti į visus kitus finansinius klausimus.

Dauguma metalurgijos absolventų siekia užsiimti mokslinių tyrimų ir akademinių institucijų, orientuotų į tokias temas kaip metalurgija, apsauga nuo korozijos, metalo medžiagos, paviršiaus apdorojimo procesai ir korozija. Chemijos pramonė teikia perspektyvias karjeros galimybes absolventams, norintiems dirbti privačiame sektoriuje. Pozicijos įmonių sektoriuje yra vadybininkas ir mokslo bei plėtros specialistas. Be to, studentai gali rasti kokybišką darbą mokymo, inžinerijos, mokslo ir technologijų srityse. Inžinieriai, turintys metalurgijos žinias ir mokymus, dirba įvairiose įmonėse ir pramonės šakose, kurios tobulina, gamina, parduoda ar perka metalinius gaminius ir metalus.

Ne visą darbo dieną dirbančios ir dieninės programos yra prieinamos visame pasaulyje, priklausomai nuo konkrečių interesų. Jei norite atlikti kitą žingsnį, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.