Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Filosofijos doktorantūros (Doktorantūra) Programos į Mokinių konsultavimo studijos 2023

2 Doktorantūra Programos į Mokinių konsultavimo studijos 2023

overview

Nors magistro laipsnis suteikia daug informacijos apie tam tikrą dalyką, filosofijos daktaro programa suteikia studentui galimybę atlikti originalius tyrimus. Galų gale kiekvienas studentas paprastai pasirenka disertaciją ir rašo susijusį baigiamąjį darbą šiuo klausimu.

Kas yra mokyklos konsultavimo daktaro laipsnis? Profesionalai gali pasirinkti pereiti prie doktorantūros laipsnio, kad galėtų toliau tobulinti savo žinias apie tai, kaip geriausiai padėti mokiniams visuose švietimo lygmenyse. Šios srities studentai gali rengti specializuotų konsultavimo sričių kursus, tokius kaip sielvarto terapija arba mokymo programos ugdymas. Taip pat gali būti skiriamas dėmesys valdymui, o šie mokiniai mokosi mokymo ir įvairius patarėjų valdymo aspektus savo programos metu.

Rengdamos savo doktorantą, dalyviai įgyja mokslinių tyrimų ir rašymo įgūdžių, kurie padeda sukurti kruopštus mokslinį darbą ateityje. Galbūt svarbiausia, kad šių programų absolventai yra mokomi prižiūrėti studentų konsultantus, taikomus įvairiais valdymo vaidmenimis.

Mokymo išlaidos gali būti svarbus kolegijos ar universiteto pasirinkimas. Studentai turėtų visada skirti laiko, kad galėtų ištirti bet kurios programos reikalavimus, kad užtikrintų, jog tai atitinka jų grafiką ir ekonomines priemones.

Pasibaigus studijoms, didelė dalis žmonių pradeda mokytis ar vadovauti studentų konsultantams. Profesoriai yra puiki proga perduoti įgūdžius ir padėti tobulinti naujos kartos patarėjus. Kai kurie absolventai nusprendžia tapti mokslininku, daugiausia dėmesio skiriant geriausios praktikos ir naujų konsultavimo sričių teorijų kūrimui. Kurdami savo mokslinius tyrimus, kai kurie iš jų gali likti mokyklos konsultantais, o kiti gali dirbti analitikų ar kūrėjų asociacijų ar universitetų mokymo programų skyriuose.

Studentai, kurie svajoja apie savo karjeros plėtrą mokyklos konsultacijose, gali pasirodyti, kad doktorantas yra kitas natūralus žingsnis. Vietos ir internetinės institucijos gali leisti beveik kiekvienam mokytis laipsnį. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

read_more

filters

 • Doktorantūra
 • Pedagogika
 • Mokinių konsultavimo studijos
fields_of_study
 • Pedagogika (2)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format