Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 31 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Mokymas 2023/2024

31 Doktorantūra Programos į Mokymas 2023/2024

Apžvalga

Doktorantūros studijos yra galimybė pasiekti didelių laimėjimų, kai tyrinėja ir mokosi naujų temų bei atlieka tyrimus. Daktaro mokestis atitinka asmeninius žinių poreikius, taip pat atveria karjeros galimybes. Doktorantas yra aukščiausias universitetų suteiktas akademinis laipsnis.

Kas yra daktaro laipsnis? Šis laipsnis yra skirtas tiems, kurie mokosi aistra ir daro poveikį kitiems, padėdami jiems mokytis. Studentai programoje yra apmokyti mokslinių tyrimų ir švietimo psichologijos ir kaip juos taikyti įvairiose mokymosi aplinkose. Jie taip pat gali mokytis švietimo fondų, pažinimo ir socialinio vystymosi, mokymo projektavimo, mokymosi ir motyvavimo teorijos, klasių valdymo, mokymo programų pristatymo ir vertinimo. Kiti galimi kursiniai darbai apima socialinį teisingumą, įtraukimą, įvairovę, šiuolaikinio meno ir mokslo tyrimo metodus bei visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Studentai, studijuojantys doktorantūros studijų programoje, gali įgyti kvalifikacijos tyrimo metodus ir įgyti praktinės patirties mokyme. Jie taip pat gali kurti stiprius žodinius ir rašytinius bendravimo įgūdžius, susijusius su bet kokiu darbu.

Mokymo doktorantūros kaina skiriasi, priklausomai nuo mokyklos ir jų vietų. Kurso trukmė gali trukti nuo trejų iki penkerių metų. Potencialūs studentai turėtų iš anksto ištirti norimas institucijas.

Žmonės, kurie užsiima doktorantūros studijomis, dažniausiai turi karjeros kaip pedagogai, patarėjai, tyrinėtojai, žmogiškųjų išteklių kūrėjai ar lingvistikos specialistai. Jie taip pat yra švietimo politikos patarėjai, advokatai, technologai ar rašytojai, žinoma, mokymo programos ir mokymo medžiagos. Laipsnių savininkai taip pat turi daug vadovavimo galimybių švietimo įstaigose, nuo mokyklos viršininko prie koledžo ar universiteto administratoriaus.

Doktorantūros mokymo programos yra prieinamos visame pasaulyje. Internetiniai kursai yra galimybė mokiniams bet kur naudotis internetu ir pasiūlyti tvarkaraščio lankstumą ir patogumą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Pedagogika
  • Mokymas
Studijų sritys
  • Pedagogika (31)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas