Keystone logo

25 Doktorantūra Programos į Molekuliniai mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Molekuliniai mokslai
Studijų sritys
  • Gyvosios gamtos mokslai (25)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Molekuliniai mokslai

Daktaro laipsnį, taip pat vadinamas PhD, ar filosofijos mokslų daktaras. Pavadinimas gali būti klaidinantis, nes dauguma doktorantai nereikia studijuoti filosofijos. Vietoj to, laipsnis rodo aukščiausio lygio studijų bet kurioje srityje, iš matematikos literatūroje. Doktorantūros yra vienas akademinės karjeros kulminacija ir rodo, kad absolventai pasiekė ekspertų laipsnį žinių ir prisidėjo prie naujų ir naujų būdų srityje.

Kas yra molekuliniai mokslai daktaras? Tai intensyvi programa, kurioje studentas įsipareigoja pažangių studijų mažyčių vienetų reikalas vadinamas molekulių. Tai apima cheminė ir biologinė mokslus, nes ji tyrinėja, kaip molekulinių procesų formuoti pasaulį aplink mus. Dauguma doktorantūros programos reikalauja dalyviams užbaigti daktaro disertaciją iki baigimo. Tai Capstone projektas apima ilgą raštišką dalį, kad detales nepriklausomą ir originalus atliekami moksliniai tyrimai studentas, kuris turi įtakos srityje kai prasmingai.

Pelningiausi molekulinės mokslo daktaro laipsnį gali turėti daug naudos. Apie asmeniniame lygmenyje, tai yra įspūdingi studijų sritis, kad ginčija protą ir gali skatinti sudėtingesnius mąstymo įgūdžius. Dėl profesionalaus lygio, tai gali atverti duris į daugelio karjeros galimybes.

Dėl doktorantūros programos kaina gali labai skirtis, priklausomai nuo institucijos viena nusprendžia dalyvauti. Būsimieji studentai turėtų kreiptis į institucijas tiesiogiai su klausimais dėl studijų ir programos specifiką.

Daugelis absolventai doktorantūros programą pasirinkti siekti akademikai karjerą. Jie gali prisijungti prie universitetų, kaip dieninio mokytojų fakultetas, perteikti savo žinias pereiti ir bakalauro studentai ir toliau siekti individualių mokslinių tyrimų ir paskelbimą moksliniuose žurnaluose. Kitos absolventai gali siekti karjeros biotechnologijų ar biochemijos, ypač viešųjų ir privačių mokslinių tyrimų laboratorijose.Netradicinės karjera gali apimti darbą mokslo raštu, mokslo politikos ar medicinos iliustracijoje.

Doktorantūros dažnai trunka keletą metų baigti, bet nauda gali būti verta pastangų. Ieškoti savo programą žemiau ir susisiekti su priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.