Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Filosofijos doktorantūros (Doktorantūra) Programos į Organizacijų mokslai 2023

2 Doktorantūra Programos į Organizacijų mokslai 2023

overview

Organizacijos veiklos programos Doktorantūros yra sukurta siekiant suteikti kandidatams pagrindines priemones prižiūrėti funkciją ir gebėjimą organizacijų. Programos dėmesio tarp vadovavimo ir geru organizuotumu praktikos ryšį, todėl kandidatai naudoti patirtį, kaip mokymo priemonė. Absolventai, turintys daktaro laipsnį organizacijos diplominį darbą daugelyje mokslo ir valdymo srityse, kai kurie pavyzdžiai tik profesoriavo, vykdantysis pareigūnas, verslo konsultantas, verslininkas, ir žmogiškųjų išteklių vadovas, pavadinimą kelias.

Gauti daktaro organizacijos reikia stiprios laiko valdymo įgūdžius ir pasišventimo. Sėkmingas doktorantai mėgautis savišvietą ir yra priversti dirbti. Tie, mokosi gauti šį laipsnį turės galimybę plėtoti šias savybes, be to, jas papildant kiekybinius ir pasaulio kritinio mąstymo įgūdžius.Nors reikalavimai skiriasi pagal kiekvieną programą, kandidatai paprastai turi praėjusių magistro laipsnį tokiose srityse kaip verslo administravimo, žmogiškųjų išteklių valdymo, operacijų tyrimų ar ekonomika. Daugelis daktaras organizacijos kandidatų taip pat buvo ankstesnės darbo patirties, kaip vadovų, konsultantų ir verslininkų. Specialybių, susijusių su doktorantūros programose organizacijos apima teisę ir politiką, apskaitos, inžinerijos valdymą, operacijų tyrimai, rinkodaros ir "Global Finance", pavadinimą kelias.

Slinkite per programų žemiau, norėdami sužinoti daugiau informacijos apie dėl peržiūros organizacijos daktaro galimybes. Ženkite kitą žingsnį link savo tikslų šiandien!

read_more

filters

 • Doktorantūra
 • Verslas
 • Organizacijų mokslai
fields_of_study
 • Verslas (2)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format