Keystone logo

2 Doktorantūra Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Politikos ekonomika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Ekonomikos studijos
  • Ekonomika
  • Politikos ekonomika
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Politikos ekonomika

Doktorantūros iš akademinių pasiekimų Capstone ir reikalauja daug darbo. Studentas paprastai uždirba Prieš daktaro master 's laipsnį, tačiau kai kurie laukai sujungti abu laipsnių į vieną programą.

Kas yra politinės ekonomikos mokslų daktaras? Į klausimą, kaip įstatymai ir vyriausybės bendrauti su gamybos ir prekybos tyrimas yra žinomas kaip politinės ekonomikos. Tai ekonomikos, politologijos ir sociologijos sujungimas yra svarbi tarptautinės prekybos. šių sudėtingų sistemų supratimas reikalauja išankstinių žinių ekonomikos ir įvairių žmogaus orientuotą dalykų, pavyzdžiui, psichologijos ir antropologijos. Daktaro laipsnį šiuo klausimu gali apimti mokslinius tyrimus istorinių ekonominių sistemų ir kaip jie aidėti į dabartį, ar galėjo atidžiau pažvelgti dabartinių sistemų ir kur jie vadovauja.

Supratimas vietos ir pasaulio ekonomikų gali pereiti ilgą kelią tiek savo darbą ir savo gyvenimą.Įgūdžius išmoko per šios programos pagalba su analizuoti situacijas ir planuojant pasekmes, kurios abi yra gana naudinga.

Iš Politikos Ekonomikos daktaro kaina priklauso nuo mokyklos ir laikas, paprastai keturių iki šešių metų. Kiti veiksniai apima mokesčius, knygas, būsto ir vasaros kursų įtrauktį.

Tarptautinės kompanijos gali siekti absolventas Politikos Ekonomikos daktaro laipsnį jai arba jo žinių ekonomikos sąveika. Platesne prasme, bet kuris subjektas, kuris sąveikauja su teise ir ekonomika gali turėti naudojimo šioje absolventas natūra. Kai kurie pavyzdžiai gali būti aplinkos apsaugos, ryšių, archeologijos ir miesto išteklių valdymą. Moksliniai tyrimai, tiek mokslo ir pramonės, yra dar vienas Avenue dėl doktorantūros absolventai siekti užimtumo.

Yra daug mokyklų, kurios siūlo daktaro politiniame Ekonomikos ir susijusiose srityse. Rasti mokyklą, kad 'ai tinka jums yra taip paprasta, kaip pildyti mažai informacijos.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.