Keystone logo

29 Doktorantūra Programos į Profesinės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Profesinės studijos
Studijų sritys
  • Profesinės studijos (29)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Profesinės studijos

Doktorantas ar daktaro laipsnis yra aukščiausias edukologijos pasiekimas daugelyje studijų sričių. Mokytojai įstoja į doktorantūros studijų programą, kad galėtų tęsti mokymąsi tam tikroje disciplinoje ir mokytis aukštųjų dėstytojų. Šis laipsnis dažnai yra akmuo karjeros pažangai.

Kas yra daktaro laipsnis profesinėse studijose? Daugelis studijų sričių priskiriamos profesinių studijų kategorijai, įskaitant socialinius mokslus, taikomus gamtos mokslus, gyvosios gamtos mokslus, teisines studijas ir matematiką. Kursinis darbas siekia paskatinti studentus gilių ir visapusiškų žinių apie sėkmę šiuolaikinėje darbo vietoje. Šios programos studijų sritys gali apimti verslo etiką, veiksmingą valdymą, ryšių ir socialines, taip pat sveikatos priežiūros paslaugas.

Profesinių studijų absolventai dažniausiai turi puikių bendravimo įgūdžių ir gilų modernios darbo vietos supratimą. Jie taip pat dažnai turi kritinio mąstymo įgūdžius, kurie gali būti naudingi viešojo ir privataus sektoriaus pažangai.

Norėdami sužinoti daugiau apie konkrečių programų išlaidas, suinteresuoti asmenys turėtų konsultuotis su kiekvienu universitetu, kuriame jie yra suinteresuoti. Bendra kiekvienos programos kaina priklauso nuo vietos, studijų trukmės, finansinės pagalbos, kambario ir lentos bei kitų veiksnių.

Tie, kurie baigė profesinių studijų doktorantūrą, dažnai turi daugybę galimybių darbo vietoje. Karjera yra pasiekiama akademinės bendruomenės, vyriausybės, komunikacijos, viešojo ir privataus sektorių, nepelno ir savarankiško darbo. Absolventai gali rasti dėstytojų, mokslininkų, mokslininkų, konsultantų, viešosios politikos tyrėjų, žurnalistų ir biurų vadovų darbą. Jie taip pat gali rasti savo įmonės prezidento karjerą.

Daugelis programų, skiriančių doktorantūrą profesinių studijų srityje, siūlo daugelis institucijų visame pasaulyje, iš kurių kai kurios iš jų turi didelę dalį mokymų virtualioje mokymosi aplinkoje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.