Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 13 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Rinkodaros studijos 2023

13 Doktorantūra Programos į Rinkodaros studijos 2023

overview

Doktorantūros prestižinis laipsnis, kurioje studentai turi įgyti ir įrodyti, daug žinių ir tam tikru klausimu. Ji dažnai vijosi magistro laipsnis buvo gautos ir yra aukščiausias laipsnis individas gali gauti. Nepriklausomai nuo to, srityje, ji reikalauja daug laiko ir tyrimo daug.

Jums gali kilti klausimas: "Kas yra rinkodaros ir komunikacijos mokslų daktaras?" Komunikacija yra būtinas bet kokio verslo. Studentai, kurie siekia šio laipsnio gali tikėtis daug sužinoti apie daugelio pramonės šakų. Jie gali būti reikalaujama, kad skaityti ir analizuoti naujausius rinkodaros metodus įvairiose srityse. Jie dalyvaus mokslinių tyrimų, taip pat dalyvauti seminaruose. Dalykai apims kultūros studijas, marketingo komunikaciją, istorija ir teorinį pagrindą. Jie mokysis komunikacijos drausmę, retorinius tyrimus ir skelbti.

Vienas iš pagrindinių privalumų siekti daktaro laipsnį rinkodaros ir komunikacijos yra tai, kad tai kelia absolventams vieną žingsnį į priekį nuo konkurencijos.Jie turi įgūdžių užtrunka gauti didesnes apmokamas darbo vietas. Jie turi reikiamą kvalifikaciją prašytų ir gauti pakelti savo dabartinėmis pozicijomis.

Susijusios su rinkodaros ir komunikacijos mokslų daktaras išlaidos ir mokesčiai skirsis nuo mokyklos prie mokyklos ir vienos šalies į kitą. Geriausias būdas nustatyti, kiek turėtų planuoti išlaidas yra kreiptis į savo pasirinktą mokyklą ir pasikalbėti su priėmimo pareigūnas.

Baigęs studijas, asmenys gali tikėtis būti laikomas už karjeros įvairovė. Jie gali skirtis priklausomai nuo studento specializaciją, tačiau daugelis absolventai gali tikėtis karjeros valdymo per mokslinių tyrimų ar ryšių pramonės jomis siekiama. Media konsultantai, rinkodaros direktoriai ir mokslinių tyrimų specialistai dažnai turi šį laipsnį. Absolventai gali apsvarstyti mokymo rinkodaros tuo universitetinio lygio arba vyksta į verslo sau pradedant bendravimo įmonę.

Nesvarbu, ar jūs norite lankyti mokyklą vietiniame universitete, norėčiau studijuoti užsienyje arba nori likti namie ir daryti savo darbą internete, yra kažkas ten jūsų pageidavimus. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

read_more

filters

  • Doktorantūra
  • Rinkodaros studijos
fields_of_study
  • Rinkodaros studijos (13)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format