Keystone logo

Filtrai

 • Doktorantūra
 • Teisės studijos
 • Politikos studijos
 • Socialinės politikos studijos
Studijų sritys
 • Teisės studijos (5)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

5 Doktorantūra Programos į Socialinės politikos studijos 2024

  Doktorantūra Programos į Socialinės politikos studijos

  Filosofijos daktaras (doktorantūros laipsnis) yra laipsnis, leidžiantis studentams specializuotis dalyko ir būti vertinamas kaip įgudęs šioje srityje. Šis laipsnis reikalauja užbaigto disertacijos su išsamiais moksliniais tyrimais, kurie prisideda prie jau egzistuojančios medžiagos. Su doktorantūroje studentui suteikiama daugiau galimybių savo karjeroje.

  Kas yra socialinės politikos doktorantas? Šis laipsnis suteikia studentams galimybę panaudoti metodinius ir teorinius gebėjimus nustatyti ir analizuoti socialinius klausimus, taip pat kaip jie yra susiję su socialine ir viešąja politika. Studentai šioje programoje paprastai sužinoti apie įvairias socialines problemas, įskaitant būsto krizes, švietimo ir sveikatos politiką, ir kaip jie sąveikauja su politika vietos ir tarptautiniu mastu. Studentai gali skirti savo laipsnius socialiniam darbui, viešajai politikai, socialinei politikai ir sociologijai, be kita ko.

  Socialinės politikos mokslų daktaro laipsnyje asmenys gali įgyti puikių bendravimo įgūdžių, reikalingų dirbti su įvairiomis socialinėmis ar organizacinėmis grupėmis. Jie taip pat galės atlikti mokslinius tyrimus ir kurti naujas politikos kryptis, skirtas spręsti problemas ir analizės įgūdžius.

  Socialinės politikos doktorantūros baigimas gali užtrukti nuo trijų iki aštuonerių metų, o išlaidos priklausys nuo pasirinktos institucijos. Tyrimas apie mokyklą ir programą yra privalomas kiekvienam studentui.

  Socialinės politikos doktorantas suteikia asmeniui neįkainojamą gyvenimą ir profesinius įgūdžius, kurių ieškoma daugelyje karjeros sričių. Vienas iš būdų yra tapti universiteto profesoriumi. Kitos galimybės apima žmogiškųjų išteklių pareigūną, tarptautinės pagalbos darbuotoją, viešųjų reikalų konsultantą, jaunimą ar socialinį darbuotoją ar netgi teisėsaugos detektyvą. Šis laipsnis patenka į įvairias pramonės šakas, įskaitant medicinos, viešosios tarnybos ir labdaros veiklą, todėl ją galima pritaikyti įvairiose srityse.

  Tolesnis jūsų ugdymas gali padėti tobulinti savo karjerą. Norėdami pradėti savo profesinį tobulėjimą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.