Keystone logo

6 Doktorantūra Programos į Socialinių mokslų studijos Sociologija Socialinių mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Socialinių mokslų studijos
  • Sociologija
  • Socialinių mokslų studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Socialinių mokslų studijos Sociologija Socialinių mokslų studijos

Dalyvaudamas išsamiose konkrečios srities studijose ir paprastai reikalaudamas kurti daktaro disertaciją kaip reikalingą kursų dalį, doktorantas yra aukštas laipsnis. Tai gali būti jūsų baigiamasis laipsnis, kai baigsite bakalauro ir magistro laipsnius.

Kas yra socialinių mokslų daktaro laipsnis? Socialinių mokslų sritis orientuota į supratimą ir darbą su žmonėmis. Šis laipsnis gali būti sutelktas į keletą sutapimų sąvokų ir apskritai turi tarpdisciplininį požiūrį, kad suteiktų jums daug įgūdžių. Kai kurie dalykiniai darbai, kuriuos jūs užsiimate, gali būti studijų istorija, teisė, geografija ir sociologija. Galite daug dėmesio skirti tam, kaip sąveikauja skirtingų tipų žmonės ir kultūros, ir kaip galima spręsti problemų sprendimo būdus tiek grupėms, tiek asmenims.

Šis laipsnis gali suteikti jums socialinių įgūdžių, kurie padės sėkmingiau bendrauti asmeniniais santykiais. Problemų sprendimo įgūdžiai gali būti naudojami padėti jums įveikti jūsų gyvenime esančias kliūtis, o geros teisės ir valdžios žinios gali padėti jums išlikti aktualiomis problemomis ir įvykiais.

Mokestis gali būti svarbus veiksnys, kurį reikia apsvarstyti, galvojant apie įstojimą į studijų programą. Lygindami mokyklas ir apsvarstę galimus mokymosi būdus internete, galite rasti programą, atitinkančią jūsų gyvenimo būdą ir biudžetą.

Tarp daugelio karjeros, kuri gali būti prieinama kažkam su socialinių mokslų daktaro laipsniu, galbūt labiausiai paprastas yra tapti socialiniu darbuotoju. Su šiuo aukšto lygio laipsniu jūs taip pat galite tapti profesoriumi ar mokytoja mokykloje. Kai kurios kitos darbo vietos gali tapti istorikė, antropologė ar politologas. Galite dirbti kaip mokslininkas ir prisidėti prie daugelio socialinių mokslų sričių.

Kadangi gali būti daug institucijų, siūlančių doktorantūros programas, prieš priimant sprendimą galite išbandyti įvairias galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.