Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 35 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Socialinis darbas 2023

35 Doktorantūra Programos į Socialinis darbas 2023

overview

Socialinio darbo daktaro laipsnį siūlo mokymo programą gaminti pažangiosios gydytojams ir mokslininkams pagal socialinio darbo srityje. Socialinio darbo doktorantūros programas rengia kandidatų lyderio pozicijas socialinio darbo švietimo ir praktika.

Socialinio darbo doktorantūros programas aplink klinikinio socialinio darbo, mokslinių tyrimų, viešosios politikos klausimus, ir pažangios klinikinės kompetencijos sąvokos. Gyvenimo dažnai apima kursinių darbų, mokymo, stažuotės, mokslinių tyrimų, disertacijos. Socialinio darbo daktaro požiūris dažnai yra daugiakultūrė, įtraukiant socialinio teisingumo idėjos, o yra tarpdalykinio pobūdžio, remiantis iš kitų disciplinų, kurie yra svarbūs socialinio darbo teorijos. Kandidatai turi turėti stiprių kritinio mąstymo įgūdžius ir gebėjimą analizuoti socialines problemas ir priemones, išlaikant tvirtą etikos kodeksas.

Jei esate aistringai apie padėti žmonėms įveikti bėdų, tada Socialinio darbo doktorantūros gali būti už jus programa!Pereikite per variantus, žemiau ir rasti!

read_more

filters

  • Doktorantūra
  • Socialinių mokslų studijos
  • Socialinis darbas
fields_of_study
  • Socialinių mokslų studijos (35)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format