Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 4 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Strategija 2024

4 Doktorantūra Programos į Strategija 2024

Apžvalga

Baigęs bakalauro, bakalauro arba magistro laipsnį, studentas gali įstoti į doktorantūrą. Doktorantūra yra viena iš aukščiausių laipsnių ir reikalauja, kad studentas atliktų originalius tyrimus, kurie prisideda prie naujų žinių šioje srityje. Doktorantūros studijas galima baigti tris metus, tačiau paprastai tai trunka ilgiau.

Kas yra strategijos doktorantas? Šis pažangiausias laipsnis moko studentus, kaip kurti planus, kuriais siekiama konkrečių tikslų. Daugelis strateginių programų yra verslo mokyklose ir daugiausia dėmesio skiriama verslo strategijoms. Pavyzdžiui, rinkodara ir strategija orientuojasi į sėkmingo verslo marketingo strategijas. Strategijos programa taip pat gali būti orientuota į politines ar socialines sritis. Tarptautiniai reikalai ir strateginės studijos yra tarptautinio saugumo, politikos ir regioninių reikalų strategijos. Reikalingos klasės priklauso nuo specializacijos.

Strategijos doktorantas moko studentus galvoti apie tai, kaip pasiekti pageidaujamą rezultatą, kuris yra taikomas gyvenime ar bet kuriame darbe. Studentai taip pat gali išmokti valdyti komandas, padėti verslo karjerai. Stiprus teorinis strategijos pagrindas gali būti naudingas akademinei karjerai.

Kiek studentų išleidžia daktaro laipsniui baigti, tai labai priklauso nuo to universiteto, į kurį jie eina, ir kiek metų baigsis. Kai kuriose mokyklose yra būdų, kaip padėti studentams padengti išlaidas, tokias kaip stipendijos, stipendijos ir mokama mokomoji pozicija.

Daugelis studentų, kurie gauna strategijos doktorantūrą, taps profesoriais verslo mokyklose. Kita galimybė dirba vadybininku ar įmonės administratoriumi. Su tarptautiniais reikalais orientuotas laipsnis gali tapti karjera vyriausybėje ar ne pelno siekiančioms įmonėms. Alternatyvus kelias yra panaudoti iš laipsnio įgytas žinias, kad būtų įkurta ne pelno siekianti organizacija, orientuota į socialinių problemų sprendimą. Šio laipsnio uždirbimas taip pat gali būti naudingas tiems, kurie nori tapti verslo savininkais.

Vietos universitete gali būti įmanoma studijuoti doktorantūros strategijoje. Kita alternatyva yra internetinės programos. Norėdami pradėti tyrimą, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Verslas
  • Strategija
Studijų sritys
  • Verslas (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas