Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 77 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Sveikatos priežiūra į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

77 Doktorantūra Programos į Sveikatos priežiūra į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

overview

Sveikatos priežiūros srityje besimokantys mokiniai yra vadovai, vadovai ir specialistai, daugiausia dėmesio skiriant sveikatos priežiūros organizavimui, struktūrai ir pristatymui. Yra daug galimybių įsidarbinti. Studentai turi galimybę tarnauti žmonėms visuose visuomenės segmentuose, padėdami pagerinti asmeninę ir visuomenės sveikatą.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Dauguma doktorantūros studijas siūlančių aukštojo mokslo įstaigų iš stojančiųjų reikalauja jau įgyto magistro akademinio laipsnio. Doktorantūros studijų pabaigoje studentams dažniausiai reikia parašyti ir apsiginti savo disertaciją. Paprastai savo disertaciją studentai turi apsiginti prieš kompetentingą profesorių komisiją.

read_more

filters

  • Doktorantūra
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Sveikatos priežiūra
fields_of_study
  • Sveikatos priežiūra (77)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format