Keystone logo

Doktorantūra Programos į Taikomosios psichologijos studijos į Dominika 2023

Apžvalga

Taikomosios psichologijos studijų programos yra skirtos tiems studentams, kurie ypatingai domisi praktine psichologijos mokslo sritimi. Šių studijų metu studentai ypatingai išsamiai nagrinėja įvairiausius taikomosios psichologijos metodus tam kad pabaigę studijas gebėtų savo pacientams padėti spręsti realiame gyvenime kylančius iššūkius bei įveiktų psichologines problemas.

Dominika yra konkurencinga švietimo sistemą, varžėsi kitus visoje Vakarų. Studentai šią Karibų saloje šalyje gali susilieti su kitų sunkių studentų iš viso pasaulio. Anglų kalba yra oficiali kalba, tačiau studentai, kalbantys kitomis kalbomis gali jaustis vienodai namuose dėl to, kad šalies tarptautinės prekybos.

Daktaras yra mokslo daktaro laipsnį, ypač vadinamas "filosofijos daktaras " laipsnis. Tai klaidinantis, nes mokslo daktarus nebūtinai filosofai (nebent jie uždirbo savo laipsnį filosofijos!). Beje, PhD gavėjai galėtų užsiimti minties eksperimentai, protas apie problemas ir spręsti problemas sudėtingų būdų.

Skaityti daugiau
Studijų sritys
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos Ekonomikos studijos Energetikos studijos Gamtos mokslai
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas