Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 8 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Tailandas 2023

8 Doktorantūra Programos į Tailandas 2023

overview

Tailandas buvo šalis apibūdinta kaip "aukso žemės," siūlo Paaiškinti ir peno apmąstymams, patirtimi ir ideali vieta antrosios pakopos švietimas. Be to, siekiant pritraukti turistus iš viso pasaulio, Tailandas siūlo puikių akademinių programų. Už klasėje, Tailandas doktorantūros studentų uždirba neturi ką pamatyti trūkumas ir padaryti, pavyzdžiui, atsipalaiduoti tikrai apsvaiginimo paplūdimiai, tyrinėti džiovos ir energingas miestai, aplankyti religinių ir istorinių vietų ir paminklų, ir mėgautis puiki Tailando maisto.

Doktorantūros Tailandas programų studentus tapti lyderiais šioje srityje ir galėtų veiksmingai atlikti kokybės nepriklausomų mokslinių tyrimų. Studentai domina Tailandas daktaro laipsnį, turi turėti atitinkamą išsilavinimą bei patirtį, įveskite programas.Sėkmingai baigus daktaro disertaciją, baigusiems doktorantūros Tailandas programų dažnai eiti į akademinės bendruomenės, mokslinių tyrimų arba pramonės karjerą.

Paieška programų, esančią žemiau ir galėsite daugiau sužinoti apie Tailando daktaro laipsnį. Žengti kitą žingsnį link savo asmeninių ir profesinių tikslų šiandien!

read_more

filters

  • Doktorantūra
fields_of_study
    Administravimo studijos
  • Aplinkos studijos
  • Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos Ekonomikos studijos Energetikos studijos
  • Gamtos mokslai
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format