Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 6 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Taivanas  2024

6 Doktorantūra Programos į Taivanas 2024

Apžvalga

Taivanas traukė žmones iš visame pasaulyje, ieško verslo galimybių, kelionės paskirties vieta, arba akademiniam. Taivano mokslų unikalią galimybę dalyvauti aukštos kokybės magistrantūros programa, turi būti panardintas į šį gražūs šalies, ir patirti viską, ką turi pasiūlyti. Yra niekada nuobodu dieną doktorantūros studentų, siekiančių Taivano, kaip jie gali tyrinėti gyvą miestuose, karštų šaltinių, ir sodrus kalnų, susipažindami su draugiškų žmonių ir patiria įvairių kultūrinių įtakų.

Taivano programų daktaras reikalauja, kad studentai turi būti kompetentingas, padarė, ir įgūdžius, kritiškai mąstyti ir savarankiškai. Doktorantūros studentų uždirba Taivanas turi vykdyti mokslinius tyrimus pagal fakulteto priežiūrą ir kurti ir žodžiu ginti daktaro tezės arba parašyta disertacija. Absolventai dažnai eiti į mokslo įstaigose ar pramonės įmonėse, karjeros įgūdžių, atlikti kokybės tyrimus ir būti lyderiais šioje srityje.

Imtis per doktorantūros ieškoti žemiau Taivano programos ir savo akademinės ir profesinės karjeros, jis gali būti kitas žingsnis!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
Studijų sritys
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos Ekonomikos studijos Energetikos studijos
  • Gamtos mokslai
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas