Keystone logo

1 Doktorantūra Programos į Pedagogika Švietimo tyrimų studijos Tarpdisciplininės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Pedagogika
  • Švietimo tyrimų studijos
  • Tarpdisciplininės studijos
Studijų sritys
  • Pedagogika (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Pedagogika Švietimo tyrimų studijos Tarpdisciplininės studijos

Filosofijos daktaras arba daktaro laipsnis yra išsamus laipsnis, kuris paprastai reikalauja mažiausiai ketverių metų studijų. Baigus bakalauro laipsnį, prieš pradedant dirbti doktorantūroje, privaloma, o kai kurioms doktorantūroms reikia magistro.

Jūs vis dar galite įdomu: kas yra tarpdisciplininių studijų doktorantė? "Tarpdisciplininė" reiškia tiesiog susijusią su daugiau nei viena studijų sritis, pavyzdžiui, antropologija ir istorija. Viena tarpdisciplininių studijų sritis yra lyčių studijos, kuriomis paprastai siekiama pašalinti šališkumą iš kitų mokslinių tyrimų sričių, kai kalbama apie lytį. Kitos mokslinių tyrimų sritys yra susijusios su etikos principų laikymusi pagal skirtingus tarptautinius įstatymus.

Tarpdisciplininių studijų metu galite išmokti problemų sprendimo įgūdžius, bendravimą ir organizavimą. Organizacijos ir problemų sprendimo įgūdžiai gali padėti sutaupyti laiko jūsų kasdienėje veikloje. Geras bendravimas yra naudingas daugybei socialinių situacijų.

Visas daktaro laipsnio mokestis yra paskirstomas daugelį metų, todėl jums reikia atitinkamai biudžetą. Jei juda, tai turi įtakos tokioms išlaidoms, taip pat apgyvendinimui ir maistui. Kitos išlaidos turėtų apimti knygas, kursų mokesčius ir mokslą.

Apskritai, tarpdisciplininis studijų laipsnis gali atverti duris į bet kokią karjerą. Galbūt norėsite pradėti žvelgti į mokslinių tyrimų pozicijas vienoje iš studijų sričių. Mokslinių darbų pavadinimai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra analitinis metodikas ir eksperimentinis tyrėjas. Akademijoje galite ieškoti pavadinimų, tokių kaip papildomas fakultetas ir profesorius pasirinktoje srityje. Jei turite kvalifikaciją, psichologija taip pat gali būti karjeros galimybė.

Tarpdisciplininius tyrimus galima rasti įvairiose pasaulio vietose. Norėdami susiaurinti paiešką, sudaryti sąrašą dalykų, kuriuos darote ir kurių nenorite iš mokyklos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.