Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 18 Filosofijos doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Tarptautiniai santykiai 2023

18 Doktorantūra Programos į Tarptautiniai santykiai 2023

Apžvalga

Dr Tarptautinių ryšių programos yra tarpdalykinio ir pabrėžti įvairovės, intelektinės vientisumą, ir kritinės analizės. Dr Tarptautinių ryšių programas rengia kandidatus dėstytojų ir mokslininkų, universitetų ir mokslinių tyrimų institutai, taip pat pozicijų, vyriausybės, privataus ir viešojo sektoriaus karjerą.

Dr Tarptautinių ryšių programos paprastai yra grindžiamas kursinių ir mokslinių tyrimų nagrinėjant teorijos, taip pat etikos kiekybinių ir kokybinių tyrimų atlikimo pagrindai derinys. Kandidatai studijų tarptautinės komunikacijos, tarptautinės plėtros, ekonominės politikos, taikos ir konfliktų sprendimo, pasaulio politikoje, ir pasaulinės aplinkosaugos politikos temomis. Dr Tarptautinių ryšių laipsnių reikalauja kandidatų mokslinius tyrimus, kurie turi būti ginami priešais ekspertų grupė remiasi disertacijos.

Norėdami rasti doktorantūros Tarptautinių santykių laipsnį, kuris puikiai tinka Jūsų poreikius ir interesus, pažvelgti toliau pateiktų parinkčių programas, siūlomi visame pasaulyje!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Socialinių mokslų studijos
  • Tarptautiniai santykiai
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (18)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas